עיצוב חדרי ילדים אקססוריז

עיצוב פנים חדרי ילדים
ריהוט לחדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018
עיצוב חדרי ילדים – שפע של סגנונות
פברואר 5, 2019
חדרי תינוקות יוקרתיים

חדרי תינוקות יוקרתיים

כאשר מבקשים לתכנן חדר ילדים הרי שיש לחשוב על אלמנטים רבים אשר כולם גם יחד יתרמו לעיצוב חדר יפה ונעים. הרהיטים בכל חדר, ובוודאי בחדרי ילדים, הם הפריטים תופסי הנפח הרב ביותר. בנוסף אליהם, יש לחשוב על שטיחים, וילונות, פריטי נוי ועוד. את כל התמונה המורכבת הזאת ישלימו אקססוריז אשר נעשה בהם שימוש על בסיס קבוע. הם אמורים להיות פרקטיים אבל גם נאים ומתאימים לאווירת החדר ולסגנונו. כמובן, שהם אף יותאמו למין הילד עבורו עוצב החדר. אקססוריז מתחיל בדברים הקטנים, גם מיטה של נסיכות מעוצבת תתרום לאווירה.

עיצוב פנים חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים אקססוריז נעשה תוך מחשבה על שילובם בחלל החדר, על קירות, רצפות, בפינות, על רהיטים ועוד. אם אתם רוצים חדרי ילדים או חדרי תינוקות מפוארים ומעוצבים חשוב לשים לב לאקססוריז. קיימים פריטים רבים מסוג זה ובין היתר, שטיחים ייחודיים, מתלים, גרלנדות לתליה על קירות, ציפויי כריות עם הדפסים מיוחדים, מתקני אחסון, סלי וארגזי אחסון  WALL POCKET  לאחסון על קירות, רשתות השראה לקירות, פרינטים, פופים, מראות, שעוני קיר, מנורות לילה ועוד. כל אלה הינם פריטים אשר יכולים להוסיף מימד נוסף ועומק  לריהוט הכבד והמסיבי. הם יקשטו היטב כל חדר.

לחדרי בנים בעיצוב מלחים ונושאי ים, למשל, יותאמו אקססוריז ופריטים בצורת עוגן, גלגל ים התלוי על משענת המיטה, קופסת אחסון בצורת מגדלור, תמונות והדפסים עם נופי ים ועוד. בחדרי בנות המעוצבים סביב סיפורי אגדות, למשל, יהיו אקססוריז עם מוטיבים מהז'אנר הזה ובין היתר, תמונות והדפסי   נסיכות, מראות מעוצבות על רגליים מגולפות כפי שניתן לראות בסרטי וספרי אגדות, כיסוי כריות עם רקמה עדינה לנוי וכדומה. כל אלו ישולבו במידה הנכונה כדי לא להכביד  על המראה הכללי. הם יוסיפו טאץ' מתאים לחדר ויהפכו את השהייה והשינה בו  לנעימים מאוד. מומלץ לפנות למעצבת מוכשרת ובעלת סגנון ולהזמין אצלה את עיצוב החדר.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן