עיצוב חדרי ילדים משחקים

עיצוב פנים חדרי ילדים
עיצוב חדר לתינוק בן
ספטמבר 26, 2018
חדר נערות מפואר
רהיטי יוקרה לילדים
ספטמבר 26, 2018
חדרי בנים מעוצבים

חדרי בנים מעוצבים

עיצוב חדרי ילדים משחקים

בבתים רבים כיום ישנו חדר שמוקדש כולו למשחקים של הילדים. בדרך כלל מדובר בחדר נפרד מחדר השינה של הילדים, אך לעיתים הוא משולב בחדר השינה שלהם. עיצוב של חדר משחקים הוא מלאכה מורכבת, שמטרתה לשלב בין מרחב למידה והתפתחות הילדים זקוקים לו, ובין מראה נעים ומזמין שמארגן את כל הבלאגן לכדי גירוי ויזואלי מועיל. שני האלמנטים צריכים להשתלב זה בזה בצורה מושלמת, ולכן כדאי להשקיע מחשבה בעיצוב חדר המשחקים. במידה והילדים משחקים, ייתכן ויהיו מעוניינים בשירות הדפסה של ציורים על מגוון חומרים.

הדבר הכי חשוב שיש לשים לב אליו בתהליך עיצוב חדר המשחקים, הוא הקונספט העיצובי של החדר. אמנם ילדים רבים יעדיפו חדר בנושא כלשהו לפי התחביבים שלהם, אך ייתכן שעדיף דווקא לבחור בעיצוב סולידי ואלגנטי יותר, עם ריהוט בצבעים נעימים ורגועים. הסיבה היא שהחדר יהיה בלאו הכי עמוס במגוון רב של צבעים וגירויים- מצעצועים ועד לוח ציור. לכן מומלץ לאזן וליצור חדר שלא ישדר תחושה עמוסה. דבר נוסף שכדאי להקדיש לו מחשבה בעת תכנון הריהוט בחדר, הוא יצירת חלל משחק. חדר משחקים הוא בסופו דבר חדר שעיקר השימוש בו הוא למשחק של הילד עם עצמו או עם אחיו וחבריו. יש להקפיד לשמור מספיק מקום לפעילויות השונות שהילד עוסק בהם ולא להשתלט על כל החלל באמצעות רהיטים ומקומות אחסון. חדרי תינוקות מיוחדים כמו חדר משחקים שיתאים גם לילדים הגדולים יותר הם חדרים שהילדים מבלים בהם את רוב הזמן.

נוסף לכל אלה, חדר משחקים הוא חדר שמכיל המון פריטים שיש לאחסן ולארגן בצורה מסודרת באופן קבוע, אך בצורה שתהיה נגישה וניתן יהיה לשלוף את הצעצועים בכל עת. חגית סער מתמחה בשילוב שבין הצורך בסדר וארגון ובין עיצוב יפה, מוקפד ומלא בתשומת לב לכל פרט בחדר. יחד עם הילד שלכם, נבין את תחומי העניין והתחביבים שצריכים לבוא לידי ביטוי בחדר, ונבנה את חדר המשחקים המושלם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן