עיצוב חדרי ילדים – שפע של סגנונות

חדרי תינוקות יוקרתיים
עיצוב חדרי ילדים אקססוריז
פברואר 5, 2019
חדרי נוער מעוצבים לבנות
פברואר 5, 2019

ילדים רבים אוהבים מאוד לשהות בחדרם שעות ארוכות. למעשה, גם ילד אשר מבלה את רוב זמנו בפעילויות שונות מחוץ לבית או מחוץ לחדרו ישמח לחזור אל החדר למנוחה, לשינה, לבילוי מול המחשב, להכנת שיעורי  הבית ועוד. הנה כי כן, החדר משמש כעוגן ומן הראוי הוא לעצבו בסגנון המתאים ביותר לצרכי ואופי הילד, וכן לגילו. כך יוכל הוא ליהנות מהשהייה בו, לנוח ולצבור כוחות לאתגרים השונים עימם הוא מתמודד כל העת. חדרי ילדים משמשים גם לאירוח והילד ישמח לאחר את חבריו בחדר מעוצב ומעניין.

חדר תינוקות מהודרמעצבת יצירתית יודעת להתאים את סגנון החדר לאופי הילד, רצונותיו וצרכיו. עיצוב חדר לנערות יכולה להיות משימה לא קלה אם רוצים לענות על כל הדרישות שלהן. בנות יכולות לבקש ולקבל חדר מעוצב בסגנון סיפורי אגדות, בסגנון המעוצב בקווים נקיים, בסגנון ספורטיבי, ועוד. לבנים ניתן להתאים חדרים עם נופי מלחים וים, בסגנון ספורטיבי, עם מוטיבים מעולם החיות או הרובוטריקים וכדומה. בכל חדר נמצאים הרהיטים תופסי המקום והנפח, ובין היתר, מיטות, שולחנות וכסאות ארונות ועוד. לצידם, עליהם וסביבם ניתן להוסיף אקססוריז אשר הם אלו, שבין היתר, יקנו לחדר את הסגנון המבוקש.

תמונות, פרינטים וכדומה הם פריטי נוי אשר יכולים לתרום לסגנון החדר הרצוי. פריטים אחרים התורמים הם: מתלים, מנורות קריאה ומנורות אחרות, מראות וכדומה. מוצרי טקסטיל רבים דוגמת: וילונות, שטיחים, כיסויי מיטה, כיסויי כריות יכולים להירכש בהתאמה לסגנון החדר המבוקש. כל אלו ואחרים נוספים יחד עם צבעי קירות מתאימים, תאורת שטח, תאורת ספוטים ועוד ישדרגו מראה כל חדר בנים או בנות. אם אין לכם רעיונות לעיצוב חדר, תוכלו לקבל השראה מחדרים שחגית סער כבר עצבה מעצבת מוכשרת תעצב את החדר בסגנון המתאים ותיצור בו הרמוניה מושלמת המתאימה לאופי הילד צרכיו ורצונותיו. ההורים המשקיעים באיכות חיי ילדיהם ייהנו רבות מחדר ילדים מעוצב המהווה חלק בלתי נפרד מהבית.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן