עיצוב חדרי ילדים תמונות

ספרייה לחדר ילדים
אפריל 23, 2020
איך לעצב חדר ילדים?
אפריל 28, 2020

חדרי ילדים אמורים להיות פונקציונאליים ונאים. הצורך לשלב את שני האלמנטים הללו יחד מחייב תכנון מוקפד מאוד. הדבר חשוב במיוחד כאשר מידות החדר קטנות, יחסית, ויש צורך להכניס לתוכו ריהוט הכרחי התופס מקום, להותיר די שטח לתנועה ופעילות במרכזו, להוסיף פריטים נוספים כמו: מוצרי טקסטיל דוגמת: וילונות, שטיחים, כיסויי מיטה, ויחד עם זאת, להוסיף פריטי נוי דוגמת אגרטלים עם פרחים, תמונות, פוסטרים וקישוטים אחרים המוספים עניין, עומק ואווירה.

עיצוב חדרי ילדים תמונות נבחרות במקרים רבים על פי סגנון החדר וטעמו של בעליו, וכאשר באים לתכנן עיצוב חדר ילדים הרי שיש משקל לרצונותיו וטעמו של הילד. מעצבת מקצועית תלמד על אופיו וצרכיו ובמקרים רבים, תבחר את המוטיב המרכזי  של העיצוב בהתאם. כך, לדוגמא: בנות תקבלנה חדר שהנושא שלו סיפורי אגדות, פיות, נסיכות ועוד. לבנים ניתן לעצב חדר בסגנון מלחי ים, מלכים, קסמים ועוד. העיצוב יכלול ריהוט ופריטים אחרים מותאמים, וכמובן, תמונות, פוסטרים, הדפסים ועוד לקירות אשר ימשכו את העין. חגית סער מתמחה בעיצוב חדרי שינה יוקרתיים לילדים.

ניתן למצוא מגוון רחב של תמונות מתאימות. צילומים מקובלים מאוד ואין כמו תמונה מצולמת גדולה הנתונה במסגרת תחת זכוכית כדי למלא קיר וליצור את האווירה אותה רוצים לשדר. לחילופין, ניתן להדביק פוסטרים, ומי שמאוד רוצה להשקיע כיאה לחדר איכותי מעוצב יכול לרכוש הדפס אומנותי שהוא למעשה, שכפול של יצירת אומנות ידועה. חדר מעוצב מושקע יכלול, כמובן, ריהוט מעץ מלא שנחשב למסיבי, טבעי ומרשים. כך המיטה הנאה, שולחן העבודה ועוד. בחירת התמונה שתהיה מונחת מעל המיטה או מעל שלוחן העבודה יכולה למלא את כל הקיר או את חלקו. מעצבת יכולה לסייע לכל הורה לבחור את זאת המרשימה והמתאימה ביותר. החלום של הילדה זה מיטת נסיכות ? תוכלו לבחור לה מיטה ממגון העיצובים של חגית.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן