עיצוב חדרי שינה לבנות נוער

חדרי בנים מעוצבים
מיטה וחצי לילדים
מרץ 3, 2019
עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לנערות
חדרי שינה לנוער מעוצבים
מרץ 3, 2019
חדר נערות מפואר

חדר נערות מפואר

בכל בית יש חדרים ציבוריים דוגמת מטבח וסלון וחדרים פרטיים השייכים אך ורק לדייריהם. חדרי ילדים נמנים על האחרונים. לכל גיל יש להתאים את החדר המתאים ביותר, כך לגבי תינוקות, לילדים בגילאים צעירים ולבני נוער מתבגרים. בגילאי נוער יש חשיבות רבה גם להתאמת החדרים למין, ומשום כך, חדרי שינה לבנות נוער יהיו שונים מאלו המיועדים לבני נוער. השוני הוא בריהוט, באלמנטים אחרים ובפריטים אשר מוסיפים לחדרי בנות. בנוסף, בצבעים, בצורת העיצוב, בנושא המרכזי עליו מושתת העיצוב, ובסופו של דבר, באווירה השורה בו.

חדרי נוער יוקרתיים

כל חדר מתוכנן על פי גודלו וצורתו. חדר של בני נוער נבנה במידות שבין 12 ל 15 מ"ר ועימן צריך להסתדר. האתגר הגדול הוא להתאים את הריהוט בעל הנפח הגדול. יש צורך בריהוט פונקציונאלי ונוח שיהיה בעל עיצוב נאה. הרהיט הגדול ביותר הינו המיטה ולרוב, יהיה צורך לפחות במיטה וחצי. בנות רבות בגילאים הללו כבר חושבות על מיטות זוגיות. הן רוצות לארח לשינה חברות קרובות. בנוסף, יש צורך בשולחן המותאם לסביבת מחשב, בארון, בשידות מגירות המכילות את התכשיטים והאקססוריז למיניהם, במדפים להנחת ספרים, ופריטי נוי, וכמובן, במראה מעוצבת נאה. מיטות מיוחדות לבני נוער בחדריהם יכולה לתת להם תחושה לחדר יותר מותאם אישית.

עיצוב הרהיטים יכול להיות בסגנונות שונים וביניהם: כפרי, מודרני, וינטאז', עתיק ועוד. קו עיצוב הרהיטים יהיה זהה לכל סוגי הריהוט על מנת ליצור מראה אחיד. לכל רהיט יותאם המיקום המתאים והרצון הוא ליצור חלל מרווח במרכז החדר שישמש למעבר, שניתן יהיה להניח עליו שטיח צבעוני ועוד. לכל אלה יתווספו מוצרי טקסטיל דוגמת וילונות, כיסויי מיטה וכריות ועוד. כל אלו, גווני הריהוט והצבעים על הקירות  מוסיפים צבעוניות ועניין ויוצרים את האווירה האינטימית הדרושה. מומלץ להזמין עיצוב חדרי שינה לבנות ממעצבת יצירתית בעלת מוניטין. עיצוב חדרי נוער לבנים ולבנות צריכה להעשות על ידי מומחים בתחום כמו המעצבת חדית סער.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן