עיצוב חדר ילדים בממ"ד

מיטות מיוחדות לבנים
עיצוב חדר ילדים משותף
פברואר 5, 2019
מיטות מיוחדות לבנים
חדר ילדים בנים
פברואר 5, 2019
עיצוב חדרי ילדים נסיכות

עיצוב חדרי ילדים נסיכות

אחד מחוקי הבניה בישראל הינו חוק המחייב בניית ממד בדירות ובבתים. עלות בניית ממד יקרה בשל סיבות שונות, ולכן, רבים מנצלים אותו לשימוש יום יומי. לעיתים, הוא משמש כמזווה. לעיתים, כחדר לילדים וכדומה. עיצוב חדר ילדים בממד הינו מאתגר בשל גודלו הקטן, יחסית, של הממד, מיקומו, מאחר והדלת שלו היא לרוב כבדה ולא נאה, היות ויש בו מסנן אוויר שיש להסתיר, בשל הצורך להתגבר על בעיות טכניות עקב עובי הקירות וזיון הברזל שיש בהם ומסיבות שונות אחרות. זה לא משנה היכן ממוקן החדר בבית, עיצוב חדר בנות או בנים אמור לענות על הבקשות והצרכים שלהם.

חדרי ילדים יקרים

בכל חדר ילדים יש צורך בריהוט אשר מטבעו הינו גדול ובעל נפח, ובשל כך, דומיננטי. ריהוט חדרי ילדים ונוער הוא בדרך כלל ריהוט מעוצב במגוון רעיונות. יש צורך במיטת ילדים, בארון, שולחן וכסאות, שידות וכדומה. מעצבת תעצב את הריהוט על פי טעמם של ההורים אבל גם על פי רצונות של הילדים עצמם. דעתם חשובה ותשפיע על הרעיונות שהיא מביאה עימה. ניתן לעצב ריהוט בקווים נקיים, בקווים מינימליסטיים עם פיתוחים, כותרות מעוצבות ועוד. בחירת אלמנטים שונים בארונות ובמיטות כמו גם צבעם יותאמו למין הילד וכדומה. הריהוט יוצב באופן שבו יישאר במרכז החדר חלל פנוי למעבר.

מסנן קיים בממד ניתן להסוות באמצעות וילון אשר לא פוגע ביכולת המסנן לפעול בעת הצורך. את דלת הברזל הכבדה והמסיבית ניתן לקשט  בדרכים רבות כולל הדבקת תמונות, הדפסים, צביעה ושימוש באמצעים שונים המעדנים את מראיה. לצד כל אלו, יש להוסיף לחדר פריטים ואקססוריז שונים שנועדו לשימוש יום יומי. בין היתר, מתלים, פופים, שטיחים, קופסאות אחסון, מראות ועוד. לצידם, פרטי נוי דוגמת אגרטלים, כיסויי מיטה וכיסויי כריות ועוד. כל אלו בתוספת חשיבה נכונה על תאורה מתאימה, צבעים תואמים למין הילד ועוד ייצרו חדר מעוצב והרמוני שנעים יהיה לשהות בו. מומלץ להיעזר בשירותי מעצבת בעלת מוניטין.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן