עיצוב חדר ילדים משותף

חדר שינה מעוצב לילדים
פברואר 5, 2019
עיצוב חדרי ילדים נסיכות
עיצוב חדר ילדים בממ"ד
פברואר 5, 2019
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

הורים רבים, מסיבותיהם הם, מעוניינים שילדיהם יחלקו חדר משותף. הרצון נובע מהרצון להידוק הקשר ביניהם, מהרצון שיחוו יחד דברים שונים, על מנת שיסייעו אחד לשני, לטובת משחקים משותפים ועוד. לעיתים, יש אילוצים הנובעים מחוסר מקום בבית. כך או כך, עיצוב חדר ילדים משותף מהווה אתגר מורכב עבור כל מעצבת ובמיוחד כאשר מדובר על ילדים השונים באופיים, על ילדים בהפרשי גילים קטנים ובנסיבות אחרות. הרצון הוא להכניס לחדר את כל הריהוט והאלמנטים הנוספים הנדרשים מבלי להעמיס על העין, ויחד עם זאת, לעשותו מרווח ונאה. ניתן להוסיף פריטים משלימים לחדרי ילדים כדי להשלים את העיצוב.

חדרי ילדים מפוארים

צורך חשוב נוסף הוא לעצב ריהוט נאה שאף יהיה פונקציונאלי ונוח לשימוש. רהיטים מטבעם הינם בעלי נפח ויש להם נוכחות. יש צורך בשתי מיטות או מיטת קומותיים, שני ארונות או אחד גדול, שני שולחנות, וכן, מדפים ועוד. אם מחליטים על שתי מיטות הרי שניתן להציבן בצורת ריש  כאשר כל אחת צמודה לקיר אחר ובחלל ביניהן להניח ארגז מצעים וכדומה. ניתן לעצב ארון אחד גדול אשר כל אחד  מחלקיו ייועד לילד אחר. שולחנות יוצבו במרחק מסוים אחד מהשני כדי לאפשר סוג של פרטיות, וכן הלאה. אם אתם זקוקים לרעיונות לעיצוב חדר ילדים, המעצבת המוכרת והמומלצ חגית סער היא מומחית בתחום.

צבעי הקירות והרהיטים ייבחרו בהתאמה לטעם המשותף של שני הילדים. ניתן לחלק את החדר לשני צבעים שונים. לעיתים, להחליט על צבע לבן בגלל היותו ניטראלי ואשר עליו יכול כל ילד להוסיף תמונות, הדפסים, פוסטרים ועיטורים נוספים על פי טעמו. יש צורך בתאורה אישית נפרדת לכל מיטה, בארגזי אחסון נפרדים ועוד.  בנוסף, ייבחרו פריטים משלימים דוגמת: וילונות, שטיחים, פופים, מראות, מתלים ועוד. כל חדר יעוצב בהתאמה לגיל ומין הילדים ומתוך התחשבות בדעתם ורצונותיהם. מומלץ להזמין עיצוב מאתגר כזה ממעצבת בעלת מוניטין בתחום.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן