עיצוב חדר ילדים קטן

מיטות תינוק מעוצבות
מאי 23, 2020
עיצוב חדר משחקים לילדים
מאי 23, 2020

מידות של חדרי ילדים סטנדארטיים הינם בסביבות 12 מ"ר. בחדרים בגודל הזה ניתן להכניס ללא קושי את כל הריהוט והפריטים הנדרשים בצורה נכונה ומרווחת. קיימים גם חדרים קטני מידות יותר ואותם צריך לתכנן היטב על מנת שיהיו פרקטיים ועדיין לא יהיו צפופים. המשמעות היא מציאת פתרונות יצירתיים שונים שחלקם הגדול מגיעים בתחום הריהוט, אבל לא רק. הרצון הוא שהחדר יכיל את כל הרהיטים החשובים ובהם: מיטה, שולחן וכסא, ארון, שידות, מדפים ועוד, ובו בזמן, יישאר די מקום במרכז החדר לתנועה ופעילות אחרת.

מטבע הדברים, המיטה, והשולחן הם תופסי הנפח הגדול ביותר. מעוניינים בעיצוב חדר שינה לתינוקות? ניתן לעצב שילוב של שולחן שמעליו תהיה מונחת המיטה. אל המיטה ניתן לעלות ולרדת עם סולם. במידה ויש די מקום, ניתן להקים מגלשה לירידה מצד אחד כדי להוסיף אלמנט יצירתי וחביב האהוב על ילדים. רעיון אחר הוא להציב מיטה נפתחת או מיטה נשלפת אשר ניתן בה גם לארח חברים לשנת לילה משותפת האהובה על ילדים רבים.  מיטה כזאת יכולה להגיע גם עם ארגז מצעים.

 

לחילופין, ניתן להציב  חלק מהמיטה מתחת לשולחן המחובר לקיר ונתמך על ידי רגליים בצד אחד. הילד יכול לישון כאשר רגליו מתחת לשולחן. בכל הרעיונות הללו, ובאחרים נוספים נחסך מקום רב המנוצל להנחת פריטים אחרים דוגמת פופים, שטיחים, מראות, ארגזי אחסון ועוד. בחדרים כאלו ייעשה שימוש רב ברהיטים התלויים על הקיר דוגמת מדפים, מראות, כוורות ועוד. על כולם ניתן להניח פריטים מגוונים. העיצוב ייעשה על פי צורת החדר, מלבני או מרובע. בעקרון ייבחרו צבעים בהירים לרהיטים ולקירות המשדרים תחושת מרחב, אבל ניתן להוסיף נגיעות צבע לצורך הגברת העניין והאווירה. גם מוצרי .הטקסטיל דוגמת השטיחים והוילונות יותאמו בהרכבם ובצבעיהם לגודל החדר. שידה לחדר ילדים מוסיפה המון בעיצוב הכולל של החדר

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן