עיצוב חדר ילדים קטן מאוד

מיטות מעץ מלא
אוגוסט 28, 2018
עיצוב חדר לתינוק
אוגוסט 28, 2018
מיטות לבנות מעוצבות

מיטות לבנות מעוצבות

עיצוב חדר ילדים קטן

חדר ילדים הוא החדר החשוב והקשה ביותר לפיצוח מבחינת עיצוב הבית. חדר ילדים הוא כזה שצריך לאפשר שימושים שונים ומגוונים, והכל בחלל אחד. לא תמיד המרחב הקיים הוא כזה שמאפשר להגשים את כל החלומות ולמלא את כל הצרכים של הילד, אך גם אם חדר הילדים של הילד שלכם קטן, עיצוב יצירתי שמותאם לחלל שיש ברשותכם יהפוך כל חדר לארמון.

עיצוב של חדר ילדים בן ובת קטן, מתחיל במחשבה על המיטה, ושילובה עם פתרונות אחסון. אם מדובר בחדר לשני ילדים, ניתן לשלב מיטות שיחסכו במקום ולא יתפסו מרחב גדול מדי בחדר. השילוב בין המיטה לבין מגירות מתחת למיטה, למשל, יחסוך מקום רב בחדר ויפנה אותו עבור ריהוט נוסף או חלל למשחק ופנאי. פתרון נוסף שמשלב בין המיטה לבין אחסון הוא מדפים או ספריות מעוצבים כחלק מהמיטה עצמה. בשני המקרים ניתן לאחסן את כל שדרוש לילד או לילדה במערכת משולבת עם המיטה- מצעים, צעצועים, חפצים אישיים ועוד.

אלמנט חשוב נוסף הוא בחירת הצבעים. בחדר קטן, צבעים בהירים, למשל, יכולים לייצר תחושה של חלל גדול בהרבה. עם זאת, יש לשלב אותם עם צבעים אחרים שיצרו אווירה מותאמת לילדים ולא ישרו תחושה כבדה בחלל, אלא אווירה נעימה ומזמינה. חדר הילדים, גם אם הוא קטן, צריך להיות מקום שכיף לחזור אליו.

גם המיקום של הרהיטים השונים חשוב. תכנון נכון יתאים בין מיקום ארון הבגדים, המיטה ושולחן כתיבה או כל רהיט אחר שנבחר לחדר. גודל הרהיטים יקבע גם הוא בהתאם למיקומים שנבחר. חגית סער מתמחה בעיצוב ששם דגש על פתרונות פרקטיים לחדרי ילדים קטנים, שיאפשרו ניצול מקסימלי של החלל מבלי לגרוע מהאסתטיקה של עיצוב החדר.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן