עיצוב חדר לנערה בת 14

חדרי ילדים מפוארים
מיטת תינוק מעוצבת
אוקטובר 29, 2018
מיטות מיוחדות לבנים
עץ מלא חדרי ילדים
אוקטובר 29, 2018
חדרי בנות מעוצבים

חדרי בנות מעוצבים

נערה בת 14 היא כבר שנתיים לאחר חגיגות בת המצווה ובתחילת תקופת ההתבגרות. המומחים לנושאי  התנהגות נערות כולל יחסיהן עם ההורים ממליצים בכל פה להתחשב בדעותיהן ובצרכיהן. הדבר אמור להיות בנושאים שונים ובוודאי, בכל הנוגע לעיצוב חדריהן המשמשים כמרחב הפרטי העיקרי שלהן בבית. הורים אשר רוצים לשדרג מראה של חדר לבנותיהם יכולים לפנות למעצבת המתמחה בעיצוב חדרי ילדים ותינוקות מגוונים. מעצבת מקצועית אכן, לוקחת לתשומת ליבה את דעות וצרכי הנערות אולם לא מסתפקת רק בכך. היא תרצה לעצב חדר ייחודי המותאם לאישיותן אבל גם חדר שיהיה פרקטי מכל בחינה.

עיצוב פנים חדרי ילדים

חדרי נערות נחשבים אמנם לחדרים פרטיים, אולם בניגוד, למשל, לחדרי הורים באים להתארח ולישון בהם חברות, קרובות משפחה ועוד. כך, שיש לקחת בחשבון גם את נושא המרחב הפנימי, הרהיטים שנבחרים, האביזרים המשלימים ועוד. כמובן, שהמחשבה הראשונה נתונה לריהוט אשר ישרת את הנערה ובין היתר, מיטת נוער, שידות, טואלט, ארון, שולחן וכסאות להכנת שיעורי בית עם עמדת מחשב מובנית ועוד. מיטות לנערות מעוצבות ויפות ישדרגו את כל המראה של החדר ויתנו תחושה של נוחות ויוקרה. בנות תצטרכנה גם רהיטים עם מגירות לאחסון תכשיטים ואקססוריז, מראות מעוצבות, מדפים לספרים וחפצי נוי, ארונות   לנעליים, לצעצועים ולמשחקים אחרים אהובים.

את כל האלמנטים הללו, ואחרים נוספים, תכניס המעצבת למסגרת תכנונית מקיפה והתוצאה הסופית תהיה חדר נערות מעוצב לתפארת ועם צבעים בהירים וחמים המשדר יוקרה לצד אווירה נעימה ואינטימית. הנערה תשמח לבלות שעות בחדרה אם זה בגפה או יחד עם חברותיה. תהליך הייצור של החדר יהיה ארוך ומוקפד תוך דאגה לפרטים הקטנים ביותר. ייעשה שימוש בחומרים מעולים ויקרים ובאמצעי ייצור מודרניים ומתקדמים. עיצוב נאה ישרת את הנערה לאורך כל תקופת התבגרותה. הורים המוכנים להשקיע כסף רב יזכו לתמורה נאה לכספם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן