עיצוב חדר לתאומים בן ובת

חדר נערים מפואר
מיטת נוער מעץ מלא
נובמבר 19, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים
ריהוט לחדרי ילדים מעץ
נובמבר 19, 2018
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

עיצוב חדר לבנים או לבנות הינו אתגר לא פשוט, אבל כאשר יש צורך בעיצוב חדר לתאומים בן ובת הרי שהאתגר הופך למורכב במיוחד. לבנים ובנות יש צרכים שונים ולכל אחד אישיות משלו. חדר משותף מהווה עבור כל אחד מהם מקום מרכזי בחייו וכל אחד מהם אמור ליהנות ממנו בדרכו. הצורך המיידי העומד בפני המעצבת הוא בחירת הרהיטים המשותפים דוגמת הארונות ובחירת רהיטים אישיים דוגמת המיטות. פרמטר חשוב אחד הינו בחירת הצבעים השולטים. במרבית המקרים, יש צורך לבחור בצבעי יוניסקס כמו כתום, ירוק, לבן ותכלת שאהובים על בני שני המינים.

עיצוב חדר תאומים
בעוד שצבע הרהיטים יכול להיות אחיד הרי שהמצעים והכיסויים שעל המיטות יכולים להיות שונים אבל כאלו המשלימים אחד את השני וכאלו שמשתלבים יחד. תכנון העיצוב מתחשב באלמנטים דוגמת גודל החדר צורתו ונפח החלל הפנימי שבו. מטבע הדברים חדר המיועד לשניים חייב להיות גדול מחדר שסטנדרטי שגודלו הוא בין 12 ל 15 מ"ר. כך יהיה ניתן לתכנן שתי מיטות שראשיהן נושקות אחת לשנייה, ארון רחב  מימדים של  כארבע דלתות לפחות שניתן להניח בו ביגוד רב, כובעים, חגורות, תכשיטים, אקססוריז ועוד. כן, יש צורך בשני שולחנות עם שתי מערכות מחשבים וכדומה. עיצוב חדר ילדים בן ובת בכל גיל דורש מחשבה רבה והתאמת החדר לצרכים של שני המינים.

מעצבת מוכשרת תבחר לייצר את הריהוט מעץ מלא ומסיבי. עיצוב הריהוט יכול להיעשות בקווים ישרים, או מעוגלים, מסוגננים ומעוטרים. גם כאן, בבחירת צורת העיצוב, יש צורך למצוא פשרה שכן לכל ילד יש טעם אחר, תחביבים שונים וכדומה, שלא לדבר על כך שצרכי בנים ובנות שונים אחד מהשני.  המעצבת תרצה לתכנן חדר משותף שבו לכל ילד תהיה פינה משלו, שכל ילד יוכל להפיק את המיטב מהשהייה בו בגפו, יחדיו או עם חברים וחברות משותפים או פרטיים. חגית סער ידוע גם בעיצוב חדרי תינוקות מיוחדים.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן