עיצוב חדר לתינוקת

חדרי נוער מעוצבים לבנות
פברואר 5, 2019
חדר שינה מעוצב לילדים
פברואר 5, 2019
חדר תינוקות מהודר ריבוע

כל תינוקת מהווה תוספת מבורכת וחביבה למשפחה ויש לקבל את פניה היטב. הורים רבים רוצים שחדרה יהיה מעוצב בצורה פונקציונאלית ויפה על מנת ששהותה שם תהיה נעימה. יותר מכך, גם האם המניקה אמורה להרגיש בחדר בנוח וליהנות בעת שהיא מניקה אותה ישובה בנוחות. למעשה, שני ההורים נוטלים חלק בטיפולים בתינוקת, מערסלים אותה על ידיהם, מרדימים אותה וכדומה. כל הריהוט המשרת את התינוקת ואת ההורים בפעילויות השונות חייב להיות פונקציונאלי ונאה גם יחד.

חדר תינוקות מהודרבכל חדר תינוקות חייב להיות ריהוט נדרש ומגוון. עיצוב חדרי תינוקות דורש הרבה דמיון. מיטת התינוקת יכולה להיות מעוצבת בסגנונות שונים על פי טעמם של ההורים ורצונותיהם. יש סגנון נקי, סגנון מינימליסטי עם קו גלי, סגנון לואי עם כותרות מסוגננות ועוד. המיטות תיוצרנה על פי תקני בטיחות מחמירים. לצידן, שידות החתלה הכוללות משטח החתלה, מגירות אחסון וכדומה. בנוסף, ארון, כורסת הנקה נוחה או כסא נוח לאותה מטרה ולמטרות אחרות ועוד. את החדרים יש למקם בהתאם לצורת החדר וגודלו ובאופן שיישאר מקום מרווח במרכז לתנועה ומעבר.

בכל חדר תינוקת חייבת להיות אווירה נעימה. בחירה נכונה של צבעי קירות, טפטים, תאורה מתאימה, אקססוריז ופריטים חיוניים אחרים תתרום ליצירתה. הצבעים יהיו רכים בגווני וורוד, אדום ועוד. פריטים חיוניים יהיו בחלקם פרטי נוי, וביניהם ניתן למנות: תמונות, הדפסים, ציורים וצילומים לקירות, אגרטלים, פסלונים נאים ועוד להצבה על המיטה, וכן, וילונות, שטיחים וכדומה. פריטים שימושיים אחרים הם מראות, מנורות לילה, ספוטים, קופסאות וארגזי אחסון מתלים ועוד. את כל אלו יש להכניס לחדר במינון נכון ובסידור נאה אשר לא יכביד על העין ולא יעמיס. כך, תיווצר הרמוניה מושלמת שתורגש בשעות היום והלילה.  מומלץ להזמין עיצוב ממעצבת אשר שמה הולך לפניה בתחום. המעצבת חגית סער היא מתמחב בעיצוב חדרי תינוקות בנות ובנים יוקרתיים.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן