עיצוב חדר לתינוק בן

חדר נסיכות בלבן
מיטות נוער מעוצבות
ספטמבר 26, 2018
חדרי בנים מעוצבים
עיצוב חדרי ילדים משחקים
ספטמבר 26, 2018
עיצוב פנים חדרי ילדים

עיצוב פנים חדרי ילדים

עיצוב חדר לתינוק בן

נולד לכם תינוק בן? מזל טוב! זה הזמן לעצב את החדר שלו בצורה נעימה שתשרה אווירת ביטחון, רוגע ושלווה אשר ילוו אותו בשנים הראשונות והחשובות בחייו.

הבחירות שתעשו בעיצוב החדר ישפיעו באופן עמוק על התפתחות התינוק ויאפשרו לו לגדול בבטחה. תינוקות מגיבים לגירויים, ועל כן יש לייצר חלל שיגיש להם מגוון רב של גירויים שונים, אך לא ייתן תחושה של סביבה עמוסה. הבחירה הראשונית היא במיקום הרהיטים בתוך החדר. את המיטה כדאי למקם במקום מלא באור ואוויר, ובמיקום שפונה לחלל החדר כך שהתינוק יוכל לראות את החדר כולו מתוך המיטה. את שידת ההחתלה כדאי למקם במרחק סביר מהמיטה, כך שתיווצר הפרדה בין השינה וההלבשה או החלפת הטיטולים של התינוק. בנוסף, כדאי להוסיף לחדר כורסא נוחה ונעימה שמיועדת להורים- בין אם להנקה ומנוחה לקראת שינה של התינוק, או לבילוי משותף ומשחק של ההורים והתינוק יחד.

דבר חשוב לא פחות מהריהוט עצמו הוא בחירת הצבעים. הקפידו לבחור בצבעים נעימים, בעדיפות לצבעים פסטליים, אשר ישתלבו זה בזה וירכיבו יחד תמונה ויזואלית נעימה ולא מאיימת עבור התינוק. מומלץ שלא להעמיס על העין ולבחור בריהוט בצבעים בהירים, שיושלם בטפטים או באקססוריז שיחיו את החדר ויספקו לתינוק מראות לפתח דרכם את חוש הראייה שלו. עיצוב חדרי ילדים ונוער הוא משימה שלא מתאימה לכל הורה ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ייעודיים.

נוסף על הריהוט עצמו ועל הצבעים שבחדר, כדאי לבחור בחומרים טבעיים ולא סינתטיים, שיאפשרו לתינוק שלכם לגדול בסביבה בריאה. חפצים משלימים בחדר, כמו גם הריהוט שלו, צריכים להיות מעץ ולא מפלסטיק, וצבועים בצבעים טבעיים שלא יסכנו את בריאות התינוק. המעצבת חגית סער מתמחה בעיצוב והתאמת חדרי תינוקות לבנים, אשר ילוו אותם לאורך השנים הראשונות בבטחה ובאושר, כך שגם אתם, ההורים, תוכלו לישון בשקט.

 

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן