עיצוב חדר משחקים

חדר תינוקות מהודר ריבוע
עיצוב חדר שינה לתינוקת
פברואר 5, 2019
חדרי ילדים יקרים
ספרייה לחדר ילדים
מרץ 3, 2019
חדר נערים מפואר

חדר נערים מפואר

החדרים בבית נועדו לפעילויות מגוונות ובבתים רבים ניתן למצוא חדרי משחקים המיועדים בדיוק למטרות אלו. ילדים אוהבים לשחק בגפם אבל, לרוב,  בחברת בני משפחה ואורחיהם. קיימים סוגי משחקים רבים אותם נהוג לשחק בחדר ויש למצוא את פתרונות העיצוב המאפשרים אותם. ילד האוהב לשחק רבות במשחקי מחשב יזדקק למסך גדול ולמקום ישיבה נוח מולו. משחקי מחשב שנועדו לשניים יידרשו תכנון מקום מרווח יותר. ילדים האוהבים משחקי קופסה ירצו לשחק בהם על שולחן מתאים או על השטיח. ילדים האוהבים משחקים המחייבים שטח פנוי ומרחב ירצו חלל מרכזי מרווח במרכז החדר וכדומה.

חדרי ילדים מפוארים

האתגר של המעצבת הוא לעצב חללי משחק המותאמים לכל סוגי המשחק עם מחשבה מיוחד על אלו המועדפים ביותר. לאורך תקופת ההתבגרות משתנים טעמם של הילדים, ובין היתר, טעמם לגבי סוג המשחקים ואופיים. בנוסף, הם מארחים ילדים אחרים בעלי תחביבים, אהבות וטעמים שונים, ולא מן הנמנע, שהם ירצו להתגמש מולם ולשחק עימם משחקים האהובים דווקא עליהם. פתרונות אחרים עליהם צריכה המעצבת לחשוב הם פתרונות אחסון לשלל המשחקים שבהם משחקים בחדר, אבל גם לאביזרי ספורט ואחרים  בהם משתמשים מחוץ לבית. לא משנה על עיצוב איזה חדר מדובר, בין אם זה חדר משחקים ובין אם על עיצוב חדרים לנערות כל הנושא דורש המון ידע ומחשבה.

חדר משחקים יהיה, אפוא, מרווח. במרכז החדר יונח שטיח בד או מחצלת העשויה מחומרים אחרים עליהם ניתן לשבת. ניתן להזיזם הצידה כאשר מבקשים לשחק על הרצפה החלקה והחשופה. לאורך מרבית הקירות יונחו מדפים, ארונות, כוורות, כונניות ועוד. בנוסף. יהיו קופסאות אחסון שונות, קולבים, ארגוניות ועוד. כל אלו נועדו לאפשר אחסנת מקסימום כלי משחק. יהיה שולחן אחד לפחות המתאים להסבה סביבו בעת משחק קלפי משחק או משחקי קופסה למיניהם,  המאפשר פעילויות יצירה מגוונות וכדומה. מעצבת מוכשרת תעצב חדר משחקים נאה ופונקציונאלי בהתאמה מלאה לצרכי המשפחה. אם אתם מעוניינים בעיצוב חדרי ילדים משחקים, חגית סער זו המעצבת עבורכם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן