עיצוב חדר שינה לתינוקת

חדר תינוקות מהודר
חדרי תינוקות מעץ מלא
פברואר 5, 2019
חדר נערים מפואר
עיצוב חדר משחקים
מרץ 3, 2019
חדר תינוקות מהודר ריבוע

תינוקת מבלה את מרבית ימיה הראשונות בשינה ובאכילה. היא אמורה לשכב במיטת תינוקות נוחה ובטוחה עם מזרן מתאים כאשר מעליה יש צעצועים, סביב ראשה מגני ראש וכדומה. האם המניקה אותה חייבת לשבת בצורה נוחה על מנת שתוכל להתמיד במשימה בנוחיות מרבית. במידה והיא יונקת מבקבוק, האב יכול לסייע וגם הוא אמור לשבת בנוחות לאורך דקות ארוכות. עיצוב חדר שינה לתינוקת חייב לקחת בחשבון את כל האלמנטים הללו ואחרים נוספים על מנת שיהיה פרקטי, נאה למראה ונעים.

חדר תינוקות מהודר

הריהוט תופס נפח רב בכל החדר וכלולים בו רהיטים דוגמת: מיטת תינוק מעוצבת, שידת החתלה, ארון, כורסא עם הדום לרגליים או בלעדיו ועוד. לעיתים, משתמשים ההורים גם בעריסה נוחה. עיצוב הרהיטים אמור להיות בקו אחיד בהתאם לטעמם של ההורים. מעצבת יצירתית יכולה לעצב ריהוט עם קווים קלאסיים נקיים, אחרים בסגנון לואי עם פיתוחים שונים, לעיתים, בקווים עגלגלים עם כותרות מסוגננות ועוד.  חשיבות מיוחדת יש להקדיש לעיצוב מיטת תינוקת בטיחותית בדגש על רוחק מתאים בין הסורגים למניעת דחיקת ראש ביניהם  העלולה לגרום לחנק. חגית סער הינה מעצבת אשר מעצבת רהיטי יוקרה לילדים, לתינוקות ולנוער.

אלמנטים נוספים שיילקחו בחשבון הם בחירת צביעת הקירות, צבע הריהוט וכדומה. אלו יהיו צבעי אדום בהיר, ורוד וצבעי פסטל רכים אחרים. תאורת ספוטים רכה, מנורות לילה ותאורת היצף של לדים יספקו מימד נוסף בשעות הלילה. לצד הרהיטים יש צורך בפריטים, אביזרים ואקססוריז שונים אשר משמשים לנוי דוגמת: ציורי קיר, תמונות, הדפסים הנתלים על הקירות, אגרטלים ופסלים המונחים על שולחנות ושידות ועוד. פריטים אחרים נחשבים לשימושיים ובין היתר,  מדובר על ארגזי אחסון,  מראות, מתלים, שטיחים, וילונות וכדומה. בחירת כל הפריטים תיעשה בהתאמה מלאה לאופי החדר וקו עיצובו על מנת להקנות לו מראה הרמוני עם אווירה רכה ונעימה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן