פריטים משלימים לחדרי ילדים

חדרי תינוקות יוקרתיים
חדרי שינה לנערות בצבע לבן
אוקטובר 29, 2018
חדרי בנות מעוצבים
מיטות ילדים מעוצבות מעץ מלא
אוקטובר 29, 2018
חדרי בנים מעוצבים

חדרי בנים מעוצבים

בחדרי ילדים יש צורך בריהוט בסיסי נדרש אשר נעשה בו שימוש יום יומי וקבוע. כאלו הם המיטות, השולחנות והכיסאות, השידות, הטואלטים בחדרי הבנות, המראות ועוד. לצד כל אלו, יש צורך בפריטים משלימים שבחלקם נעשה שימוש ואחרים נועדו לקישוט ולנוי. כל השילוב הזה של ריהוט מסיבי ובעל נוכחות ופריטים עדינים וצבעוניים אמור ליצור חדר מעוצב, אינטימי, נעים לשהייה ובטוח. מעצבת מוכשרת המתמחה בעיצוב חדרי ילדים יודעת למצוא את האיזון הנכון אשר מצד אחד יגרום לחדר להיראות במיטבו, ומאידך, יהפוך אותו לנוח ופרקטי. יש קושי מסוים בשילוב של מראה ייחודי של חדר עם  שימוש ותפעול נוח של הריהוט והפריטים בו. יש להוסיף לכך את הצורך בקליעה לטעמם של בעלי החדר, בנים ובנות, וליצור חלל מקסים המתאים גם לאווירה הכללית של הבית. מטבע הדברים, מושקעות בכל אלו שעות מחשבה. תכנון וייצור רבות המשפיעים על התמחור הגבוה. ניתן גם להחליט על צבע שיהיה דומיננטי בחדר, כמו עיצוב חדרי שינה לנערות בצבע לבן.

חדרי ילדים מפוארים

בהנחה שהריהוט הינו דומיננטי אזי יש צורך לבחור פריטים משלימים לחדרי ילדים שיעשירו את החדר. כאלו הם מדפים העשויים מעץ או מתכת שניתן להניחם על השולחן או לתלות על קיר. אפשר לאחסן בהם כלי כתיבה, משחקים, ספרים, עציצי נוי ועוד. לוחות מגנטים לרישום תזכורות ולמטרות אחרות, בתי בובות. סלסילות, קופסאות עץ וארגוניות לאחסון, מתלים מעוצבים, סלים  לכביסה ולצעצועים, פופים וכדומה. בנוסף לכל אלו, קיימים פריטים שנועדו אשר בחלקם נועדו לשימוש אבל גם משמשים לנוי כמו: כריות צבעוניות, כיסויי מיטה, שטיחים לרצפה, וילונות איכותיים היוצרים מחסום מפני המרחב החיצוני ועוד. אחד מהפריטים הנרכשים ביותר הוא תמונות קנבס, הדפסת תמונות על קנבס היא הפריט המושלם לכל חדר, כך גם תוכלו לקחת חלק בעשייה ובבחירת התמונה המודפסת.

ניתן לקבל עיצוב כולל של חדרי ילדים כולל בחירת הפריטים המשלימים הללו, ואחרים נוספים. חדר ילדים מושקע ויוקרתי נמדד בעיצוב היצירתי המוקפד, אבל גם בבחירת פריטים נאים ומיוחדים השומרים על הקו המרשים שלו. עיצוב חדרי ילדים דורש מקוריות רבה וחגית סער מתעלה על עצמה בתחום הזה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן