פתרונות אחסון לילדים

חדרי ילדים מעוצבים במבצע
יוני 1, 2020
ריהוט לחדר ילדים
יוני 23, 2020

ילדים הם עם פעיל, שובב ותזזיתי וחלק רב משעות בפעילות שלהם מוקדש למשחקים, לספורט ולפעילות אינטנסיבית אחרת. בנוסף לכל אלו, ילדים רבים אוהבים לקרוא, וכמובן, שכולם צריכים להכין שיעורי בית. כל הפעילויות הללו נעשות בעזרת פריטים ואביזרים שונים אותם יש לאחסן בחדר. כל מעצבת לוקחת בחשבון תכנון חדר הכולל פתרונות אחסון לילדים. הרצון הוא שיהיו מקומות אחסון רבים ונוחים אשר ימנעו אי סדר קבוע בחדר.

כל הורה מכיר את המאבק הבלתי פוסק עם הילדים לסידור החדר. רבים מוותרים כדי למנוע ויכוחים אינסופיים אבל הפתרונות היעילים ביותר הם בדמות הוספת מדפים תלויים על הקירות, בחירת מיטה עם ארגז תחתון שניתן להניח בו את המצעים, בניית ספרייה לספרים עם או בלי מגרות וכוורות שם שניתן לאחסן פריטים נוספים, יצירת נישות בקירות שם ניתן להניח ציוד ספורט וחפצים אחרים, ניצול חלקים בארונות לאחסון, הוספת ארגוניות צמודות לקיר ועוד.

פתרונות אחסון לילדים חייבים להיות חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל. בכל חדר יש צורך בריהוט מסיבי התופס נפח. דוגמת המיטה והשולחן. מרכז החדר אמור להיות ריק ופנוי לתנועה ולפעילות אחרת. קופסאות וארגזי האחסון אמורים להיות ממוקמים בפינות ובנישות על מנת שיתפסו מקום קטן ככל האפשר. ניתן לייצר אותם מעץ מלא על מנת שיהיו מסיביים. ניתן להעמידם על גלגלים כדי שיהיה אפשר להעבירם ממקום אחד לשני ועוד. בחירת הארונות לחדרי הילדים הינה בחירה משמעותית שאנו עושים.

 

מאוד חשוב לנו איך יראו חדרי הילדים בביתינו. ניתן לצבוע את הארגזים בצבעים עליזים המוסיפים נוי ואווירה לחדר. לחילופין הם ייצבעו באותו צבע של הרהיטים האחרים עם נגיעות צבע נוספות להוספת עניין. לחילופין, ניתן לבחור בשקי אחסון העשויים חומרים מסיביים שונים. פתרון יעיל אחר הוא הוספת הדומים בעלי משטחי ישיבה מתרוממים  אשר בתוכם ניתן לאחסן צעצועים, נעליים ופריטים אחרים. כל אלו יתרמו לחדר מסודר.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן