ריהוט לחדר תינוקות
מרץ 28, 2019
מיטות מגניבות לילדים
מרץ 28, 2019
עיצוב חדרי ילדים נסיכות

עיצוב חדרי ילדים נסיכות

בכל חדר ילדים יש צורך בפריטים שונים שנועדו לשימושם. הרהיטים הם מהנחוצים ביותר ביניהם. רהיטים לילדים עשויים לרוב, מעץ לסוגיו. האיכותיים ביותר מיוצרים מעץ מלא מסיבי שכמעט ואינו מעובד. נהוג להשתמש בעצי אורן ואלון שנחשבים לנפוצים ומקובלים. הורים המחפשים איכות גבוהה ומוכנים להשקיע כסף רב יבחרו בטיק בורמזי יקר. ניתן להכין רהיטים גם מעץ מעובד לסוגיו, שמטבע הדברים, הינו איכותי פחות. ניתן לרכוש רהיטים מוכנים אבל, שוב, אנשים האוהבים איכות יפנו למעצבת יצירתית היודעת לעצב ולייצר רהיטי איכות נפלאים שיוסיפו מימד נוסף לכל חדר.

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

הרהיטים הנחוצים ביותר הם מיטות, שולחנות וכיסאות, ארונות, שידות, טואלטים, ולעיתים, גם מדפים  ומתקני אחסון נאים העשויים עץ. בחירת כל אחד מהם נעשית על פי שיקולים שונים שהחשובים בהם היא צרכי הילד, טעמו, רצונותיו, וכמובן, טעם ההורים ויכולותיהם הכספיות. מכל הריהוט הנ"ל יש חשיבות מיוחדת להחלטה לגבי המיטה. ניתן להזמין מיטה וחצי, מיטה נפתחת עם ארגז מצעים ו/או מיטה נגררת תחתונה. ילדים המארחים חברים לשנת לילה יעדיפו מיטות אלו על מיטה ליחיד. יש צורך להתאים מזרונים איכותיים ולהקפיד על מיטות בטיחותיות. חגית סער מעצבת חדרי ילדים וחדרי תינוקות מפוארים.

מעצבת תציע מספר סגנונות עיצוב ריהוט מקובלים. מודרני בקווים ישרים, סגנון וינטאג', פרובאנס ועוד. יש עם פיתוחים מסולסלים, קשתות עגולות ועוד. יהיה צורך בבחירת צבע הריהוט שיותאם לצבע הקירות שבחדר. ניתן לבחור צבע אחיד או לשלב צבעים אחרים לידיות כדי להוסיף מימד וצבעוניות. עבור הבנות ניתן לעצב מראה תלויה על קיר או עומדת נאה. מתקני אחסון מעץ צבעוניים יכולים להוסיף עניין רב לכל חדר. הם נדרשים מאוד בחדרי ילדים מרובי חפצים. פריטי נוי ומוצרי טקסטיל כמו שטיחים, וילונות וכיסויי מיטה ישלימו מראה חדר ילדים נאה, מגניב  והרמוני גם יחד. ילדים אוהבים מיטות מעוצבות, זו יכולה להיות מיטת נסיכות או מיטה בעיצוב של גיבור על. בכל מקרה, חגית סער מעצבת חדרי ילדים ונוער, תדע לעצב את מבוקשכם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן