רהיטים לתינוקות

עיצוב חדר לתינוק
אוגוסט 28, 2018
ריהוט חדרי שינה
אוגוסט 28, 2018

רהיטים לתינוקות

אין דבר מופלא יותר מלבחור רהיטים לתינוקות שרק נולדו. זוהי חוויה מעצימה ומרגשת לכל הורה, ועם זאת מדובר במשימה שיש לתת לה חשיבות רבה. השנים הראשונות בחיי התינוק הן השנים המעצבות ביותר בחייו, והבחירות העיצוביות בחדר התינוקות הן החשובות ביותר בעיצוב הבית. מבחירת הצבעים, דרך הרהיטים הפונקציונליים ועד לריהוט משלים- כל האלמנטים חוברים יחד ליצירה של חדר תינוקות מושלם.

חגית סער מעצבת חדרי תינוקות וילדים כבר שנים רבות. העולמות העיצוביים שהיא בונה יגרמו לחדר התינוקות שלכם להיראות כמו ממלכה יפיפיה, חדר של נסיכות ונסיכים, אי של קסם בתוך הבית. ראשית יש לגשת לבחירת הצבעים. בין אם מדובר בבחירה של צבעים לבנים או לבנות, בשילובים בין צבעים ובהתאמה בין צבעי הקירות לרהיטים. רהיטים לתינוקות כוללים מיטת תינוקות. על המיטה להיות בטוחה, מיוצרת מחומרים איכותיים כגון עץ מלא בגימור מהודק, וצבועה בצבעים בטוחים שלא מדיפים ריחות כלשהם. רהיט חשוב נוסף בחדר תינוקות הוא כמובן שידת החתלה. גם כאן ניתן לבחור מבין שלל עיצובים שיתאימו בין המיטה ובין השידה. שידות החתלה יכולות להשתלב עם ריהוט משלים, שימלא צרכים אחרים בחדר. ישנן שידות שכוללות פתרונות אחסון כגון מגירות מתחת לשידה, או לחלופין, שילוב של מדפים עליונים. ההתאמה בין אופי הריהוט ובין הצרכים של ההורים והתינוק, הם המפתח. נוסף למיטת תינוק ולשידה, ניתן להוסיף ארון בגדים, מדפים ומתלים, וכמובן וילונות ותמונות ליצירת אווירה מושלמת בחדר.

הריהוט המשלים, יחד עם הבסיס הנבחר של הרהיטים לחדר התינוקות, יצרו יחד חדר שהוא חוויה. באמצעות ליווי נכון, תוכלו לבחור את העיצוב המתאים ביותר לרהיטים שילוו את התינוק שלכם ויצרו לו מרחב נכון להתפתחות עד שיגדל.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן