רהיטי ילדים עץ מלא

מיטות מיוחדות לבנים
מיטת ילדים עץ
יולי 2, 2020
חדר נערים מפואר
ריהוט ילדים ונוער
יולי 2, 2020

בחדרי ילדים יש צורך ברהיטים שונים לשימושם. מדובר על מיטות, ארונות, שולחנות וכיסאות, מדפים ועוד. הרהיטים השונים מהווים פריטים בעלי נוכחות ותופסי נפח, ולכן, יש לתכנן בקפידה את מקום הצבתם בחדר. עיצוב רהיטים מתאימים חייב להיעשות בתשומת לב רבה תוך כדי התחשבות בצרכי הילדים וטעמם, וכמובן, טעם ההורים. הם חייבים להיות פראקטיים ונוחים לשימוש, ויחד עם זאת, נאים למראה. לא תמיד הדבר קל לתכנון ולביצוע אבל מעצבת יצירתית יכולה לעשות זאת בכישרון רב.

רהיטי ילדים עץ מלא נחשבים ליקרים ויוקרתיים אבל הורים המוכנים להשקיע את הסכומים הנדרשים עבורם ייהנו משפע של יתרונות. עץ מלא נחשב למסיבי, הוא מביא אל תוך הבית את מראה הטבע. הוא מעובד במינימום הכרחי נדרש, בודאי לרהיטים העשויים לוחות עץ מתועש. הוא צבוע בחומרים בטיחותיים לילדים. הכנת הריהוט נעשית באמצעות מכשור מודרני ותוך כדי הקפדה על גימור מושלם. כל חלקי הרהיט נבדקים היטב לפני הרכבתם. ארונות חדרי הילדים הינם פריט חשוב לעיצוב חדר הילדים.

עצים מתאימים להכנת רהיטים הם אורן, בוק, אלון, טיק בורמזי ועוד. מבחינים בסגנונות עיצוב שונים וביניהם כפרי, וינטאג' ועוד וכן,  עיצוב בקווים ישרים או עגולים עם פיתוחים, עיטורים ודוגמאות המוסיפים ייחוד ועניין. בחירת הצבעים נעשית על פי מין הילד. רהיטים עץ מלא לבנים יהיו בצבעים כחולים, ירוקים, סגולים ועוד, ולבנות – בצבעי אדום, ורוד, סגול ועוד. יחד עם זאת, ניתן בחור בצבעים בהירים דוגמת לבן, אפור, ועוד ולהוסיף להם נגיעות צבע, ידיות צבעוניות וכדומה.

להשלמת המראה ייבחרו מזרנים אורטופדיים עם כיסויים בהדפסים ובצבעים מגוונים, וכן, כריות, שטיחים, וילונות צבעוניות וחגיגיות שיוסיפו אווירה צבעונית ושובבה. מומלץ להזמין רהיטים מעוצבים ועיצוב כללי של החדר אצל מעצבת יצירתית שתיקח בחשבון גם את אופי הילד וטעמו.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן