ריהוט ילדים ונוער

רהיטי ילדים עץ מלא
יולי 2, 2020
שולחן כתיבה לילדים מחירים
אוגוסט 3, 2020
חדר נערים מפואר

חדר נערים מפואר

ילדים ונוער הינם תזזיתיים ויש צורך להתאים אל אורח חייהם את כל הפריטים בהם הם משתמשים, וכלל זה, הריהוט שבחדריהם. ילדים גדלים במהירות ותוך כמה שנים מיטה שהתאימה הופכת להיות לא רלוונטית. שולחן שנועד למשחקים ופעילות אחרת בגיל צעיר כבר צריך להיות מוחלף לשולחן שישמש אותם ללימודי בית הספר, וכן הלאה. עיצוב ריהוט ילדים ונוער מתחשב באלמנטים שונים. ובין היתר, גודל החדרים ומקומם, צרכי הילדים, טעמם, רצונותיהם, וכמובן, טעם ורצון ההורים. חשבתם איפה לשים את ארונות הילדים בחדר ?

הורים המוכנים להשקיע בילדיהם יבקשו לעצב ריהוט ייחודי מעץ מלא שמביא עימו יתרונות רבים. הוא טבעי ומעובד בצורה מינימאלית, הוא מעניק חום לכל סביבה בה הוא נמצא. הוא מסיבי ואין בו בלאי רב. כך, יהיה ניתן ליצור רהיטים בטוחים וכבדים אשר יבטיחו את שלום הילדים הקופצניים. מעבר לכך, ניתן לצבוע אותו בצבעים מגוונים המותאמים למין הילד. לבנים – כחול ירוק ועוד, לבנות – אדום, ורוד, סגול וכדומה. ניתן כמובן, לבחור בצבעים המתאימים לשני המינים ולהוסיף להם נגיעות צבע מעניינות לשדרוג המראה. חדרי ילדים מעוצבים משרים שמחה ותחושה טובה בבית ולילדים.

מעצבת חדרי ילדים ונוער יכולה לבחור מספר סגנונות עיצוב. יש כפרי, וינטאג', עיצוב בקווים ישרים או עגולים עם פיתוחים ודוגמאות וכדומה. קו העיצוב יהיה אחיד לכל הרהיטים על מנת ליצור את הייחוד הנדרש. הסגנון ייבחר בתיאום עם דיירי החדר ו/או ההורים. ייצור הרהיטים עצמם ייעשה בעזרת מכונות חדישות תוך כדי הקפדה על  גימור מושלם. לאחר ההרכבה יעמדו כל הרהיטים על רגליים יציבות, לא תהיינה בליטות וזוויות חדות שמהן עלולים להיפצע וכדומה. לאחר שמוסיפים לחדר את כל פריטי  הנוי, השטיחים, הוילונות, שאר מוצרי הטקסטיל ותכולה אחרת נדרשת, ניתן יהיה לקבל חדר נעים לשהייה והרמוני, כאשר הרהיטים השונים מהווים בו את הבסיס והמרכז.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן