ריהוט לחדרי ילדים מעץ

מיטות מיוחדות לבנים
עיצוב חדר לתאומים בן ובת
נובמבר 19, 2018
עיצוב חדר נוער בנים
חדרים לילדים
דצמבר 22, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים

חדרי תינוקות יוקרתיים

חדרי ילדים חייבים להיות מאובזרים כהלכה. יש צורך לתת את הדעת, בין היתר,  על בחירת הרהיטים בעת תכנון חדר כזה. הרהיטים אמורים להיות פונקציונאליים ולהתאים בצורה מושלמת לגודל החדר, לכמות הפריטים הקיימת בו ולצרכי השוהה בו. החדר נועד לשינה ומנוחה, להכנת שיעורים, למשחק, לאירוח חברים ולפונקציות נוספות. יחד עם זאת, הוא חדר פרטי השייך לבעליו והצורך הוא להעניק לילד חלל אישי ואינטימי שבו הוא יוכל להעביר שעות רבות בגפו או עם חבריו.

חדר נערים מפואר

למרבית סוגי הריהוט יש נוכחות בגלל גודלם והנפח שהם תופסים. כאלו הם המיטות, השולחנות והכיסאות, הארונות, השידות, הטואלטים ועוד. מיטה חייבת להיות נוחה, בטוחה ופונקציונאלית. ייעודה המקורי הוא לשינה ומנוחה, ולכן, המזרון  חייב להיות נוח ומותאם. השולחן אמור לאפשר לילדים ישיבה נוחה מול מחשב. המשטח העליון חייב להיות רחב דיו להנחת ספרים, מחברות ואפילו מדפסת משולבת. החיווט של כל המכשור אמור לעבור בתעלות מתאימות עד לשקע הקיר.

כסאות צריכים להיות מותאמים לישיבה ממושכת. הם חייבים לתמוך היטב בגב. כסאות ארגונומיים, לדוגמא, מתאימים עצמם לתנועה הטבעית של הגוף. מערכת שולחנות וכסאות כזאת מיועדת גם למשחקי מחשב שחלקם נערכים יחד עם חברים. ארונות אמורים להכיל ביגוד מגוון. יש צורך לתכנן מקום לבגדי חורף ולבגדי קיץ, יש ביגוד עליון ותחתון. נדרשות מגירות רבות שנועדו לאקססוריז, לתכשיטים, ולפריטים משלימים. מדפים נועדו לספרים, לחפצי נוי ועוד. חדר בנות יהיה שונה מחדר המיועד לבנים. יהיה בו טואלט שכולל שידת קטנה לאחסון ומראה נאה. בנים רבים יסתפקו במראה. הן בנות והן בנים יהיו זקוקים למקומות לאחסון תיקים, חפצי ספורט ועוד. על מנת ליצור חדר נערים מפואר או אפלו חדרי תינוקות מפוארים יש לקחת מעצבת שמותאמת לכך כמו חגית סער. המשימה של מעצבת חדרי ילדים היא לתכנן חדר נאה שיהיה בו מקום לכל אלו ואשר יהיה נוח למעבר ולשהייה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן