ריהוט לחדרי ילדים

חדר נערות מפואר
רהיטי יוקרה לילדים
ספטמבר 26, 2018
חדרי ילדים יקרים
רעיונות לחדרי ילדים
ספטמבר 26, 2018
עיצוב חדר נוער בנים

עיצוב חדר נוער בנים

ריהוט לחדרי ילדים

חגית סער היא מעצבת שעולם הילדים לא זר לה, ויש לה ניסיון רב בעיצוב וייצור רהיטים לחדרי ילדים מיוחדים וקסומים. המחשבה על ריהוט חדר הילדים מתחילה בבסיס. בכל חדר ילדים יש ריהוט בסיסי שאי אפשר לוותר עליו. הרהיטים האלו הם בדרך כלל מיטה, ארון, שולחן כתיבה. עם זאת, כדאי לשים לב למספר נקודות בעיצוב החדר.

כשניגשים לבחירת ריהוט לחדר הילדים, כדאי לקחת בחשבון כמה אלמנטים- גיל הילדים הגרים בחדר, האם החדר הוא לילד אחד או לשני ילדים, גודל החלל העומד לרשותכם. כל אלו הם נתונים שיש לשכלל כשאתם מגיעים למעצב רהיטים. ניצול נכון של המרחב בחדר יהיה כזה שיצליח למקסם את החלל הקיים, תוך שמירה על זרימת אוויר וכניסה של אור לחדר. יש לשים לב היטב לגדלים של כל רהיט, למיקום של המיטה, ארון הבגדים ופינת העבודה. הרהיטים עצמם צריכים להיות מחומרים טבעיים ולא סינתטיים, וכדאי להקפיד גם על צבעים ידידותיים לסביבה שניתן לנקותם במהירות ובקלות. בנוסף יש להתחשב גם ברצון הילדים, למשל בנות יכולות לרצות מיטות לילדות של נסיכות.

נוסף על הריהוט הבסיסי שמרכיב את חדר הילדים, מומלץ לשלב בחדר מלכתחילה מערכות אחסון ייעודיות לו. ניתן, למשל, לשלב ערכות מידוף בשולחן העבודה. בכל אחד מן הרהיטים הבסיסים בחדר ישולבו מקומות אחסון ייעודיים כגון מגירות, מדפים, כוורות או יחידות מודולריות שניתן לשנות את המיקום והצורה שלהם בהתאם לצורך.

חדר ילדים מושלם הוא כזה שיצליח לשלב בחכמה את מגוון הפריטים המרכיבים אותו בצורה חכמה ויפה, שתהיה גם פרקטית ויעילה וגם בעלת מראה מזמין ונעים. את הבחירות, מהמיטה ועד לווילונות, כדאי לעשות בשיתוף פעולה עם הילדים, כדי לייצר להם מרחב למנוחה, למידה ויצירה, שירצו לשהות בו בזמנם הפנוי ולארח בו את החברים שלהם.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן