ריהוט לחדרי תינוקות

חדרי תינוקות
דצמבר 23, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים
עיצוב חדרי ילדים אקססוריז
פברואר 5, 2019
עיצוב פנים חדרי ילדים

עיצוב פנים חדרי ילדים

יש צורך לצייד חדרי תינוקות בריהוט נדרש, פרקטי ונאה למראה. השילוב בין פרקטי ונאה לא תמיד הולך ביחד אבל, מעצבת יצירתית בעלת ניסיון וחוש טעם טוב יודעת לשלב בין שני אלמנטים חשובים אלו. המיטה היא עוגן מרכזי בחיי התינוק ויש צורך לעצב אותה מתוך מחשבה על נוחות ובטיחות. היא אמורה להיות יציבה ובנויה מעץ מסיבי. יש צורך להקפיד על ייצור תקני שכולל מרווח נכון בין הסורגים. כדי למנוע שראש התינוק יידחס ביניהם. המזרן אמור להיות קשיח ומוצק. יש חשיבות גם לפריטים המונחים עליה. רצוי לא להכניס לתוכה מגני ראש, כריות, צעצועים ופריטים העלולים לפגוע בתינוק או לגרום לו לחנק. בהחלט ניתן לתלות צעצועים ומוביילים מעל המיטה.

חדר נערים מפואר

השידה אמורה להיות בגובה המתאים, בעלת משטח טיפולים רחב, מגירות לאחסון וכדומה. ניתן לעטר אותה עם ידיות נחמדות וצבעוניות שיוסיפו עניין לצבע הכללי שלה. הארון אמור להיות מרווח ומותאם לאחסון פריטי לבוש, נעליים ופריטים אחרים. מתחת למיטה ניתן להניח ארגזים או קוביות עץ לאחסון כלי מיטה. בחדרי תינוקות ניתן להניח עריסות או לולים שניתן לקפל. באלו ובמיטות ניתן לשלב גלגלים כדי יהיה ניתן לשנע אותם בקלות בחדר או אל מחוצה לו. מדפים נאים יכולים להשלים מראה של חדר תינוקות נאה לעין.

מעצבת תעצב את הריהוט המוזמן על ידי ההורים בקו עיצוב מיוחד ואחיד. הוא יכול להיות קלאסי בקווים ישרים, מעוגלים, עם עיטורים ובלעדיהם. מעצבת כמו חגית סער תעצב עבורכם רהיטי יוקרה לילדים ותינוקות. ריהוט מעץ מלא נחשב לריהוט האיכותי והיקר ביותר. הוא גם העמיד והחסון ביותר ויחזיק מעמד שנים רבות עם בלאי מועט. הורים המוכנים להשקיע ממיטב כספם יכולים לפנות למעצבת אשר תתכנן ותייצר עבורם את ריהוט לחדרי תינוקות איכותי ומרשים. היא תשקיע מחשבה רבה בייצור רהיטים אלו ובהתאמתם לצרכי התינוק והמשפחה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן