ריהוט לחדר ילדים

פתרונות אחסון לילדים
יוני 23, 2020
מיטות עץ מלא לילדים
יולי 2, 2020

חדר ילדים חייב להיות פונקציונאלי, נוח, בטוח ויפה למראה. בכל חדר כזה יש להכניס את כל האלמנטים והפריטים הנחוצים לשימוש, ובראש וראשונה, את רהיטי העץ. רהיטים המיוצרים מעץ מלא הם האיכותיים ביותר שניתן למצוא. הם עמידים ומסיביים, בעלי מראה טבעי המשדר אווירת טבע חיצונית. עיבודם קל וכמעט ולא נעשה שימוש בחומרים מזיקים, כך, שהם בטוחים מאוד. עצים המשמשים לריהוט הם: אלון, אורן, בוק, טיק הבורמזי יקר הערך ועוד.

הריהוט הנדרש הוא המיטה, השולחן והכיסאות, הארון, השידות, המדפים, הספריות, ארגזי האחסון, המראות ועוד. הרצון הוא לקבל ריהוט מעוצב שיתאים לאופי הילד ומינו, לצרכיו, וכמובן, יהלום את טעמו וטעם ההורים. קיים עיצוב בעל קווים נקיים שניתן להוסיף אליו אלמנטים מעשירים ומסוגננים. ניתן למצוא עיצוב בסגנון וינטאג', בסגנון כפרי, כפרי מודרני ועוד. בחירת הצבעים נעשית על פי מין הילד, וכמובן, שניתן לבחור בצבע בהיר עם נגיעות צבע נוספות להגברת העניין והייחוד. בחירת ידיות, הוספת פיתוחים על מגירות ודלתות, עשויות להוסיף רבות ולשדרג מראה של כל רהיט. מיטת נסיכות מוסיפה המון לחדר הילדה.

המיטה היא רהיט שיש לחשוב עליו רבות. ניתן להכניס מיטת ילדים, מיטה נפתחת או נשלפת. כל אלו נועדו לספק מקום מרווח גם לילדים אשר מוזמנים לשנת לילה משותפת. יש צורך במציאת פתרונות אחסון למצעים וניתן לבחור מיטה עם ארגז מצעים או למצוא פתרונות אחרים. הארונות אמורים להספיק לבגדי חורף וקיץ, וכן, לאקססוריז ופריטי ביגוד נוספים. הם יוצבו לאורך אחד הקירות ולצידם יהיה ניתן להוסיף, ספרייה, מדפים, כוורות, מראה ועוד. השולחן אמור להיות גדול דיו ומותאם לסביבת מחשב. ריהוט לחדר ילדים צריך לספק פתרונות אחסון לצעצועים, משחקים ועוד. הוא אמור להיות ממוקם באופן המותיר את מרכז החדר חופשי לתנועה ולפעילויות אחרות וכדומה.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן