ריהוט לחדר תינוקות

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא
שידות לחדר ילדים
מרץ 3, 2019
עיצוב חדרי ילדים נסיכות
רהיטים לילדים
מרץ 28, 2019

חדרי תינוקות הינם חדרים אינטימיים מאוד ויש לעצבם באופן פרקטי, ובנוסף, ליצור בהם אווירת חמימות ונועם.  יש צורך לבחור רהיטים הכרחיים דוגמת מיטת תינוק, שידת החתלה, ארון, כסא או כורסא לישיבה נוחה, ולעיתים, גם מיטה שתשמש למנוחה ולשנת הורים בעיתות מיוחדות. את כל הריהוט הזה יש למקם היטב בתוך החלל ובצורה כזאת שיוותר די מקום במרכז החדר לתנועה ולפעילויות אחרות. הריהוט, אמנם, הינו הדומיננטי אבל חייב להיות חלק מהעיצוב הכללי של החדר.  אם אתם רוצים לרהט את החדר לחדרי נסיכות או משהו שיתאים יותר לבנים, את הכל המעצבת שלנו חגית סער יכולה לעצב.

חדרי תינוקות מעוצבים מיטת תינוק חייבת להיות מסיבית ויציבה. הסורגים שלה יהיו נשלפים על מנת שיהיה ניתן להוציא את התינוק ללא קושי. המרווח שביניהם חייב להיות במידות נכונות על מנת שהתינוק לא יוכל להכניס את ראשו ביניהם. יש תקנים מיוחדים המפרטים מידות אלו. המזרונים יהיו מותאמים לשינה נוחה. מעל המיטה יהיה ניתן לתלות מוביילים וצעצועים אחרים מתאימים. יש מיטות ללא ועם גלגלים.

השידות אמורות להיות מסיביות. משטח ההחתלה בגובה נוח וחייב להיות בו מקום גם למוצרים ופריטים שונים בהם משתמשים בעת ההחתלה. יהיו בהן מגירות רבות לאחסון שניתן לשלוף אותן ללא קושי. הארון יהיה מותאם לפריטים שונים דוגמת: בגדים, נעליים, כלי מיטה ומוצרי טקסטיל שונים. ארונות אלו יוכלו לקלוט גם צעצועים, ופריטים אחרים שנועדו לשימוש האם והתינוק.  הכורסא תהיה בעלת ריפוד רך שיהיה נעים לשבת עליו שעות ארוכות לצורך הנקה, ערסול והרדמת התינוק.

מרבית הרהיטים לחדרי תינוקות מיוצרים מעץ לסוגיו כאשר העץ המלא הוא המסיבי, האיכותי והיוקרתי ביותר. ייבחר קו עיצוב אחיד בהתאם לטעמם וצרכיהם של ההורים. ניתן לעצב בקווים נקיים, עם פיתוחים מסולסלים, קשתות אלגנטיות, דלתות מחורצות ועוד. מומלץ להזמין עיצוב אצל מעצבת בעלת מוניטין. היא תדע למצוא את ההרמוניה הנכונה והרצויה לחדר. חגית סער מעצבת חדרי תינוקות וילדים מובילה בתחומה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן