רהיטים לתינוקות

חדרי בנות מעוצבים
חדר חלומות לילדים
מרץ 28, 2019
ספרייה לחדר ילדים
אפריל 23, 2020

כאשר מגיע תינוק לעולם יש צורך להכין עבורו את החדר הנוח, הנעים והבטוח ביותר. בכל חדר יש צורך בשפע של פריטים אשר החשובים והנדרשים ביותר הם הרהיטים השונים. יש צורך במיטת תינוק, עריסה (אם מחליטים שיש בה צורך), לול לתינוק, שידת החתלה, ארון, כורסת הנקה ועוד. את מרבית הרהיטים הללו ניתן להזמין בעיצוב אישי מיוחד אשר ייעשה בקו אחיד ההולם את טעמם של ההורים. העיצוב ייעשה כמובן, בהתחשב במידות החדר, בצורתו ובאלמנטים שונים הקיימים בו.

ריהוט מעץ מלא הינו איכותי ביותר. העץ הטבעי הינו מסיבי ואינו עובר עיבוד אינטנסיבי כמו שנעשה בסנדוויץ' או בסיבית. משום כך, הוא בטוח וחזק יותר ואמור להחזיק מעמד רב ללא בלאי. העץ עצמו משדר טבעיות רבה ומייצר חום ואווירה נעימה ואינטימית בכל חדר תינוקות. שידת ההחתלה תהיה בגובה המתאים לטיפולים עם משטח החתלה נוח, מגירות אחסון וכדומה. הארון יותאם לאחסון ביגוד ילדים ופריטים אחרים הנחוצים לתינוקות.
תשומת לב מיוחדת מוקדשת למיטה שבה מבלה התינוק שעות רבות בחודשים הראשונים לחייו. היא תיוצר בדרגת בטיחות גבוהה תוך התחשבות באלמנטים בטיחותיים, דוגמת מרווח נכון בין הסורגים, מזרן איכותי, צביעה בצבעים מאושרים לשימוש ועוד. ניתן למצוא מיטות מסוגננות בקווים ישרים, מעוגלים, עם פיתוחים שונים עליהם ובלעדיהם. יש מיטות בסגנון כפרי, וינטאג', אירופאי ועוד יש מיטות שנפתחות למיטות מעבר ועוד שלל פתרונות.
כורסת ההנקה תהיה נוחה לישיבה ממושכת. הלול, מטבע הדברים יהיה סגור וייפתח רק בעת השימוש בו ועוד. יהיה צורך בהוספת פריטים משלימים לחדר, ובין היתר, כיסויי מיטה, שטיחים, וילונות ומוצרי טקסטיל ונוי אחרים. מומלץ לפנות למעצבת יצירתית ובעלת מוניטין בתחום. היא תתכנן כל חדר תינוקות בהתאמה מושלמת לצרכי ההורים. התחילו עכשיו את עיצוב חדר לתינוקת שלכם עם חגית סער.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן