רעיונות לחדרי ילדים

עיצוב חדר נוער בנים
ריהוט לחדרי ילדים
ספטמבר 26, 2018
חדרי תינוקות מיוחדים
רעיונות לעיצוב חדר ילדים
ספטמבר 26, 2018
חדרי ילדים יקרים

חדרי ילדים יקרים

רעיונות לחדרי ילדים

בכל הנוגע לעיצוב הבית, חדר הילדים הוא המשימה המרכזית שעומדת בפני הורים. החדר אמור לספק לילדים את כל צרכיהם, להיות מקום המנוחה שלהם ובעיקר- להיות מקום שהם מרגישים שייכים אליו. חגית סער היא מעצבת שהפרספקטיבה של הילד נמצאת אצלה תמיד במקום הראשון, והרעיונות השונים שיש לילד וגם לכם, יתחברו תחת יד האמן שלה לחדר שהוא ממלכה קסומה ומופלאה.

הרעיון המרכזי בעיצוב חדר הילדים הוא להתאים את אופי החדר לעולמם של הילדים, תוך חיבור מושלם בין מילוי כל הצרכים שלכם כהורים ושל הילדים הגרים בחדר.למשל בעיצוב חדרי תינוקות בנים, אופי יכול לבוא לידי ביטוי בבחירות של צבעי הקירות או הריהוט העיקרי בחדר, בשילוב טפט מותאם לחדר ולקו שנבחר לו, בווילונות, באבזור משלים, ערכות מידוף ושלל פינוקים שמותאמים לגיל הילד ותחביביו. ילדות רבות אוהבות, למשל, עיצוב של פיות, נסיכות וכדומה. ניתן לשלב עיצוב מובנה של המיטה, הארון ושולחן הכתיבה, עם מגוון של אביזרים בצבעים של ורוד, לבן, סגול וצבעים שמתאימים לעולמות אלה. ילדים אחרים מעדיפים דווקא עיצוב של ג'ונגל, ספינת מלחים או ארמון מלוכה קטן ופרטי.

הבחירה שתעשו צריכה לקחת בחשבון את גודל החלל שיש לכם ואת האפשרויות שהוא מעמיד בפניכם. כדאי לחשוב גם על העתיד ולהתאים את החדר הנבחר לילד או לילדה כך שישרת אותם גם בעוד כמה שנים כשיגדלו מעט ותחומי העניין שלהם ישתנו ויתפתחו. לחדרי שינה לבנות ניתן להוסיף, למשל, שידת איפור שתשמש את הילדה בגיל ההתבגרות. כדאי גם לחשוב קדימה ולייצר פינת עבודה נעימה שבה יוכלו הילדים להכין שיעורי בית וללמוד כשיגיעו לגיל בית ספר. הביאו את הרעיונות שיש לכם ולילד בראש ויחד עם חגית תוכלו להגשים את כולם וליצור חדר יפיפה שמתאים לכם ולילד.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן