רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

מיטות לחדרי ילדים
דצמבר 23, 2018
חדר תינוקות מהודר
אביזרים לחדרי ילדים
דצמבר 23, 2018
חדר תינוקות מהודר

חדר תינוקות מהודר

חדרי ילדים אמורים להיות פונקציונאליים, נוחים ויפים למראה. זה שילוב מנצח, שלעיתים קשה לביצוע, אבל כזה שמעצבת יצירתית ובעלת ניסיון יודעת ליצור. ביסוד תכנון כל חדר ילדים כזה עומדים רעיונות לעיצוב חדרי ילדים שניתן ליישמם לפי הצורך. יש צורך לשלב בין הריהוט בעל הנפח והנוכחות ובין יתר האביזרים וחפצי הנוי הנדרשים בכל חדר כזה. ריהוט דוגמת מיטות, ארונות שולחנות וכסאות יוצבו לצד קירות ובפינות שונות של החדר על פי מיקום החלונות, דלת הכניסה וכדומה. בחדרי ילדים קטנים, למשל, שבהם מתגוררים שני ילדים ניתן להציב מיטת קומותיים. כך יישאר חלל רב במרכז החדר שישאיר מקום מרווח לפעילויות שונות.

עיצוב פנים חדרי ילדים

עיצוב חדרים לנערות ולנערים ילדים ותינוקות זוהי חוויה שמומלץ לעבור ביחד עם מעצבת. ניתן להוסיף צבעוניות רבה לרהיטים. מוצרי טקסטיל שונים יעשו היטב את העבודה. כריות, שמיכות, מצעים וכלי מיטה אחרים בעיצובים וצבעים מגוונים יותאמו וניתן להחליפם בתדירות גבוהה. וילונות ושטיחים מסוגים שונים, שגם אותם ניתן להחליף, ירעננו היטב ויוסיפו צבע ועניין. אהילים מקושטים יפגינו נוכחות ביום ובעיקר בלילה כשהם מפזרים תאורה רכה. ניתן לבחור צבעי קירות אחידים או להשאיר קיר אחד צבעוני שיהווה קונטרסט, לחילופין ניתן להדביק פוסטרים או טפטים האהובים על דיירי החדר. בחירת הצבעים והפריטים תיעשה, כמובן, בשיתוף עם הילדים. צבעים בהירים יתאימו מאוד לחדר קטן מימדים.

ניתן להוסיף לחדר קרניזים מעץ שיוסיפו מימד טבעי, להוסיף מדפים צבעוניים עליהם ניתן להניח פרטי נוי אהובים, לרכוש פתרונות אחסון צבעוניים מעץ, פלסטיק או חומר אחר אשר על חלקם ניתן לשבת מתוך מטרה לחסוך מקום. ילדים אוהבים מדי גובה וניתן להציבם באחת מפינות החדר. את כל הרעיונות הללו, ואחרים נוספים, יכולה להציג מעצבת הפנים לפני התחלת התכנון ואף לאחריו. מומלץ לרכוש שירותי מעצבת בעלת מוניטין אשר יודעת להתאים כל חדר לאישיות הילד ולצרכיו.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן