רעיונות לעיצוב חדר ילדים

חדרי ילדים יקרים
רעיונות לחדרי ילדים
ספטמבר 26, 2018
מיטות ילדים קטנים
מיטות ילדים מעוצבות
אוקטובר 29, 2018
חדרי תינוקות מיוחדים

חדרי תינוקות מיוחדים

רעיונות לעיצוב חדר ילדים

חדר השינה של הילדים שלנו הוא המקום החשוב ביותר עבורם. בו הם גדלים, מתפתחים, מגלים את תחומי העניין שלהם ונחים. עיצוב נכון של חדר ילדים הוא לא רק עניין קריטי לבריאותם, מדובר במשימה כיפית שכל בני הבית יכולים להשתתף בה.

את מלאכת עיצוב החדר כדאי להתחיל בבחירת הסגנון. ילדים אוהבים להרגיש עטופים בעולם של חלומות, פנטזיות ומשחקים. שיתוף של החזון האישי של הילד או הילדה בקונספט העיצובי של החלל ייצור חדר שהילד יהיה גאה בו וירצה לבלות בתוכו. חגית סער היא מעצבת שידועה בבניית קונספטים מעוררי השראה שלקוחים מעולמות פנטסטיים ומשלבים אלמנטים יצירתיים שיסייעו לילדים לפתח את הדמיון שלהם. הקונספט שתבחרו בעיצוב חדר הילדים יבוא לידי ביטוי בכל אחד מן המרכיבים של החדר- מהריהוט הבסיסי כגון המיטה, הארון, השידה וחללי האחסון, ועד מגוון האביזרים שניתן לשלב בחדר. בעיצוב חדר שינה לבנות הקונספט יכול להיות נסיכות.

בשלב השני יש לבחור את מבנה החדר. ניתן לבחור מיטת קומתיים על מנת לחסוך מקום בחדר ילדים משותף, או במיטת גלריה שתחסוך מקום ותאפשר שימוש בחלל שתחתיה למשחקים, לפינת למידה או לאחסון של צעצועים, ספרים ועוד.

להשלמת הקו העיצובי תידרשו לבחור צבעים. ככלל, מומלץ לבחור בבסיס של צבעים בהירים שמעניקים הרגשה של חלל גדול יותר ומאפשרים משחק רב בבחירות המשלימות. גווני אוף וויט ולבן, למשל, יהיו בסיס מצוין לחדר ילדים. ניתן לשלב בחדר טפטים עם ציורים מעולמות שונים לפי בחירת הילד. ניתן גם לצבוע קיר אחד או שניים בחדר בצבעים חיים ומרגשים שישרו אווירה מעניינת. לבסוף, תוכלו לבחור אביזרים משלימים שמתחברים לקונספט של החדר, בין אם מדובר בחדר בעיצוב של ספינת פיראטים או בחדר נסיכות לילדה. המלצת עיצוב נוספת היא שילוב חיפוי קיר זכוכית לטלויזיה, שידרוג זה יוצר תחושה יוקרתית לחדר וגם חוסך במקום.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן