שולחן כתיבה לילדים

חדרי ילדים מחירים
אוגוסט 3, 2020
מיטות מיוחדות לבנים
חדרי ילדים מעוצבים
אוגוסט 3, 2020

חדרי ילדים כוללם רהיטים מסוגים שונים ואחד החשובים בהם הוא השולחן. הוא מיועד להכנת שיעורי בית, לכתיבה, למשחק מול מחשב ולפעילויות נוספות. בעת עיצוב חדר על כל ההיבטים שלו, השולחן יהיה חלק מתפיסת העיצוב הכללית. כלומר: אם יוחלט שהריהוט יהיה מעץ מלא אז גם השולחן ייצור מאותו סוג עץ, ייצבע באותו הצבע וכדומה. ניתן למצוא סוגי עצים דוגמת: אורן, אלון, מהגוני, טיק בורמזי ועוד. כולם איכותיים ומסיביים. יש יקרים יותר מהשאר כמו טיק בורמזי.

קו העיצוב שייושם על ידי המעצבת יהיה אחיד כדי לשוות לחדר את המראה הייחודי הנדרש. בכל מקרה, השולחן כתיבה יהיה מתאים לסביבת מחשב. יהיו בו נקודות מעבר להולכת חיווט חשמלי ואחר, הפלטה תהיה רחבה כך שניתן להעמיד עליה מסך, רמקולים וכדומה, ובמקרים רבים, גם מדפסת משולבת פקס ומכונת צילום. אלו נחוצים בעיקר לצרכי ילדים יצירתיים שעושים שימוש בתוכנות מחשב שונות ליצירה מגוונת.

לעיתים, בוחרים גם מנורת תאורה ניצבת המספקת אור חזק הנחוץ בעת שמאמצים את העיניים. תחת השולחן יהיה מקום למחשב עצמו ולשידות עם מגירות המונחות על גלגלים ויהיה ניתן לשנע אותן בקלות רבה. במגירות ניתן לאחסן דפים, ציוד משרדי ופריטים אחרים הנחוצים למשימות שונות. הכסא יותאם לגובה וצרכי הילד וכך שיהיה ניתן לשבת עליו שעות ארכות ללא קושי. בחדרים קטנים וצפופים ניתן למצוא פתרונות יצירתיים. ניתן למקם מיטה בגובה מעל לשולחן עם סידורי תאורה מתאימים וסולמות לעלות אליה ולרדת ממנה. ככלל, השולחן יונח לאורך אחד הקירות, במקרים רבים מול או בסמוך לחלון כדי לנצל את שעות האור המרביים. לצד החלון ניתן להציב מדפים המשרתים את מי שיושב מול השולחן. במידה והוא ממוקם במקום אחר ניתן להציב מעליו את יחידת המדפים המותאמת.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן