שידות לחדר ילדים

חדרי תינוקות מיוחדים
חדר לבנות מעוצב
מרץ 3, 2019
ריהוט לחדר תינוקות
מרץ 28, 2019
חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא

כל חדר ילדים חייב להיות פונקציונאלי, נוח ונאה למראה. אחד הנושאים אשר אליהם מעצבים מקדישים תשומת לב רבה הוא נושא האחסון. לילדים יש כמות רבה של צעצועים, אביזרים, פריטי נוי, אקססוריז, מלבושים. מוצרי ספורט, כלי מיטה ועוד. על מנת לאחסן כל אלו בצורה מסודרת יש צורך למצוא פתרונות שונים. שידות לחדר ילדים פותרות חלק גדול מהבעיה, וכאשר מתכננים אותן היטב אזי משתמשים בהן רבות. התוצאה הישירה היא חדר מסודר לאורך מרבית היום.

חדר נערים מפואר

יצירת שידה  מתאימה נעשית לאחר מחשבה ותכנון. הרצון הוא ליצור את המגירות בגודל המתאים שבתוכן ניתן להכניס דברים רבים בצורה מסודרת ומבלי לגרום לאי סדר. כך, יוכל הילד לשלוף מהן את האביזר הנחוץ לו לאותו הרגע מבלי להפוך את כל המגירה כל פעם מחדש. ניתן למצוא שידות בגדלים שונים עם שתיים ושלוש מגירות, כאלו אשר מוצבות על רגליים או מונחות על גלגלים. יש שידות הצמודות למיטות, ובהן ניתן להניח משקפיים ושעון אותם מורידים לפני השינה, וכן, ספר או מגזין בו מעיינים עד שהעיניים נעצמות. פריטים משלימים לחדרי ילדים כמו שידה הם חשובים מאוד להשלמת העיצוב בחדר.

שידות אחרות צמודות לשולחנות עבודה ובהן מאחסנים ציוד משרדי, ניירת וקלסרים וכדומה. שידות אחרות נועדו לאחסון צעצועים ופריטים אחרים ולא תמיד הן תהיינה מצוידות רק במגירות. ניתן להשאיר בהן חלל אחד פתוח לאחסון גלגליות, אוטו צעצוע, כדור משחק קטן ועוד. על השידה עצמה ניתן להניח פריטי נוי, מראות מעוצבות, קופסות אחסון תכשיטים ועוד. שידות ניתן לעצב בסגנונות שונים: כפריים, עתיקים, מודרניים, וינטאז' ועוד כאשר, לרוב, קו עיצוב הרהיטים יהיה אחיד לכל החדר. מעצבת בעלת ידע וניסיון יכולה לעצב את כל חדר הילדים בצורה מושלמת אשר תיצור את האווירה החיונית והמתאימה לאופי הילד. מומלץ לפנות אליה לקבלת מידע ולהזמנת שירות

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן