חדרי ילדים ונוער יוקרתיים

מיטות מעוצבות לחדרי ילדים
אוגוסט 13, 2017
חדרי בנות מעוצבים
חדרי בנות מעוצבים
ינואר 2, 2018

חדרי הילדים והנוער של חגית סער הם הסביבה המושלמת לגדול בה ולהתפתח מכל הבחינות, פיזית, קוגניטיבית ורגשית. כל חדר שכזה עוצב, תוכנן ויוצר בהתאמה אישית למי שחי בו, בהתאם לחלומותיו והעדפותיו, כך שיוכל לשחק, לארח חברים, לנוח, להכין שיעורים, להאזין למוזיקה וליהנות משלל פעילויות נוספות, ותמיד תמיד להרגיש שהמרחב הוא המקום שלו מכל הבחינות.

עיצוב חדרי ילדים ונוער יוקרתיים נשען על מספר איכויות יקרות ערך: תשומת לב מלאה לרצונותיהם של הילדים ובני הנוער, כמו גם של הוריהם; אפיון מדויק של הצרכים הפונקציונליים שהחדר אמור למלא; שפה עיצובית מגובשת, תוצר של 20 שנות ניסיון בתחום עיצוב חדרים לילדים ולנוער ולמידה מתמדת; שילוב מדויק בין הטרנדי לקלאסי ובין הפנטסטי ליומיומי; מקוריות ויכולת לראות את הסביבה מבעד לעיני הילדים; מחויבות מקסימלית לכל ילדה, ילדה, נער ונערה, מתוך הבנה לכל אחד ולכל אחת יש עולם משלהם ועל כן הם זקוקים לחדר שלא דומה לחדרי ילדים נוער אחרים; ומקצועיות חסרת פשרות.

המקצועיות חסרת הפשרות מאפיינת לא רק את עיצוב ותכנון חדרי הילדים והנוער של סער, אלא גם את הייצור שלהם. ההוצאה לפועל של הרעיונות היצירתיים ובה בעת הפרקטיים מתבצעת בבית המלאכה הפרטי של סער, בעבודת יד מוקפדת, ותוך שימוש בחומרי גלם שמבטיחים יופי שובה לב ועמידות מקסימלית. דגש חשוב נוסף הוא בחירה בחומרים ידידותיים לילדים ולבני נוער – עץ מלא (בוק גושני) בשילוב לביד איכותי וצבעים ללא עופרת וחומרים מזיקים.

חדר ילדים ונוער יוקרתי כולל גם פתרונות פרזול חדשניים, תוצרת חברת "בלום", שימלאו את תפקידם גם אם החדר מתאפיין בפעילות אינטנסיבית, הן מבחינת המשקל והן מבחינת התדירות שבה נפתחות ונסגרות המגרות, ובאופן כללי מובטחת לכם התייחסות מדוקדקת לכל פרט ופרט בחדר, כך שגם אתם וכמובן גם הילד/ילדה/נער/נערה תרוו ממנו נחת מקסימלית לאורך שנים רבות.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן