חדרי שינה לבנות נוער

חדרי שינה לנוער מחירים
יוני 28, 2017
חדרי שינה לילדים מעוצבים
יוני 28, 2017

גיל ההתבגרות אצל בנות נוער הוא פרק זמן מרגש ורגיש: מצד אחד הן פורחות וצומחות ומגלות בעצמן עוד עוצמות ומפתחות אישיות ייחודית, ומצד שני הכל צריך להיות בדיוק כפי שהן רוצות, ובמיוחד החדר שלהן.

בהתאם תכנון ועיצוב חדרי שינה לבנות נוער הוא מלאכה שמחייבת קשב מלא לצרכים שלהן ולרצונות שלהן, ועל כן כדאי להפקיד אותו בידיים מקצועיות ומנוסות – חגית סער צברה ניסיון רב בתחום העיצוב ובפרט בהפיכת חלומות של נערות למציאות משמחת שמספקת נחת רבה גם להורים.

חשוב להדגיש שהעיצוב של כל מרכיב בחדר שינה לבת נוער נעשה הן מתוך תשומת לב לפריט עצמו והן מתוך מחשבה על הלוק הכולל של המרחב, וזאת מתוך הבנה שבנות נוער מבלות זמן רב בחדר שלהן ועל כן הוא חייב להיות מושלם. כמו כן מוקדשת מחשבה מעמיקה הן לאמירה העיצובית והן לפונקציונליות של החדר, שהרי הוא נועד גם לשמח את העין וגם לשרת ביעילות את בת הנוער.

לא רק העיצוב של חגית שובה לב: גם המימוש של הרעיונות מתבצע באופן מוקפד, בבית מלאכה פרטי אליו נכנסים אך ורק חומרי הגלם המובחרים ביותר, ויוצאים ממנו ארונות, מיטות, שידות, שולחנות, מדפים ופריטים נלווים נוספים, והכל עם אסתטיקה ייחודית ורמת גימור מרשימה.

בפרט מקפידה סער להשתמש בעץ מלא בשילוב לוחות לביד ובצבעים על בסיס מים שאינם מכילים עופרת או חומרים מזיקים אחרים – כך שחדר השינה של בת הנוער יהיה עבורה מקום בטוח וטבעי. דגש נוסף הוא שימוש במסילות, בצירים ופתרונות הפרזול של "בלום", שידועים בזכות העמידות הגבוהה שלהם הן לעומס משקל והן לשימוש אינטנסיבי (ומן סתם אין הורה שלא מכיר הנטייה של הטינאייג'רית לפתוח ולסגור מגירות וארונות עשרות פעמים עד שהיא מוצאת בדיוק את מה שהיא מחפשת).

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן