חדרי שינה לילדים ונוער

חדרי שינה לילדים מעוצבים
יוני 28, 2017
חדרי שינה מעוצבים לילדות
יוני 28, 2017

אם בעבר התפישה המקובלת לגבי חדרי שינה לילדים ונוער הייתה שאין צורך להשקיע בהם כי ממילא מחליפים אותם לעתים קרובות, בין אם כי הילד גדל ובין אם עקב הבלאי המואץ, כיום כבר ברור לחלוטין שההיפך הוא הנכון: חדר ילדים או נוער מעוצב היטב ומתוכנן בקפידה מספק נחת רבה לכל בני הבית ולא רק למי שחי באותו חדר, ובנוסף הוא ישרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות כך שמדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

בפרט הופכת ההשקעה למתגמלת מאוד כשמפקידים את עיצוב החדר וייצור הרהיטים והפריטים השונים בידיה המקצועיות ובמוחה היצירתי של חגית סער. סער, שכבר עיצבה אינספור חדרי שינה לילדים ונוער במשך שני העשורים ויותר שהיא בתחום, אמונה על זיהוי הצרכים של הילד/הנער (או הילדה/נערה, כמובן), גם בנקודת הזמן הנוכחית וגם בעתיד, ובהתאם מבטיחה חדר שיהווה מרחב אידיאלי להתפתחות רגשית, קוגניטיבית ופיזית.

השפה העיצובית של חגית מיטיבה לשלב את הפנטזיה עם היומיום ואת האסתטי עם הפרקטי. התוצאה היא חדרי שינה מרהיבי עין וייחודיים שבה בעת מתאפיינים בפונקציונליות גבוהה ובגמישות שתאפשר למי שחי בחדר לרוות ממנו נחת לאורך תקופות שונות בחייו (והרי ילדים לא מפסיקים להשתנות ולהדגים לנו המבוגרים את כוחן של גמישות מחשבתית ושאיפה מתמדת לגדילה וצמיחה).

דגש חשוב נוסף של חדרי השינה שמייצרת חגית סער עבור הילדים ובני הנוער הוא השימוש בחומרי גלם טבעיים וידידותיים לסביבה: עץ מלא בשילוב לוחות לביד, וכן צבעים על בסיס מים וללא עופרת או חומרים שעלולים להזיק לילדים ולבני הנוער הרגישים מטבעם. תשומת לב ניתנת גם לנושא הפרזול – המסילות והצירים הם מתוצרת חברת "בלום", כך שהם עומדים גם בעומסים כבדים כפי שצפוי לקרות בחדר ילדים ונוער.

החיבור בין התכנון המותאם אישית לכל ילד, ילדה, נער או נערה, האמירה העיצובית של חגית ורמת הגימור המוקפדת של בית המלאכה הפרטי שהיא מפעילה ביחד עם בעלה, מבטיח חדרי ילדים ונוער מושלמים – מוזמנים גם אתם להתרשם וליהנות מהם. כשהילדים מתגברים והופכים לנערים לעיתים מתחילים כאבי גב, פתרון אשר יכול להקל על כאבי הגב הוא רכישת מזרון אורטופדי

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן