חדרי שינה לילדים מעוצבים

חדרי שינה לבנות נוער
יוני 28, 2017
חדרי שינה לילדים ונוער
יוני 28, 2017

המודעות לתרומה העצומה של אסתטיקה לאיכות החיים שלנו גורמת לרובנו לשאוף לחיות בבתים מעוצבים – בתים שהחללים השונים בהם מבטיחים פונקציונליות גבוהה ובמקביל מאפשרים לנו לממש את תפישת העולם החזותית שלנו ובעצם את מי שאנחנו.

מגמה מובהקת זו באה לידי ביטוי גם בחדרי הילדים: אמנם לא מעט הורים סבורים ש"חבל על ההשקעה, ממילא מרוב בלגן לא יראו שם כלום", אבל כשרואים חדר שינה לילדים מעוצב מבינים שיש לנו בחירה, מה גם שילד שזוכה לחדר מעוצב ומיוחד ישמור עליו גם בלי שאמא או אבא ילחצו עליו לסדר אותו.

איך יוצרים חדרי שינה לילדים מעוצבים כך שתישמר בהם הרמוניה, אסתטיקה, ניקיון ותחושות רצויות כמו תמימות, שמחת חיים והצלחה? בעזרת מעצבת מוכשרת שאמונה הן על יצירתיות, הן על גמישות מחשבתית והן על קשב מלא לילדים ולהורים גם יחד – חגית סער.

סער לא רק מעצבת חדרי שינה לילדים שמתאפיינים גם במקוריות וגם בשימושיות, אלא גם מייצרת אותם בבית מלאכה פרטי כך שהרמה הגבוהה שמאפיינת את שלב העיצוב נשמרת גם בשלב ההוצאה לפועל של הרעיונות. התוצאה: רהיטים בעלי שפה עיצובית מגובשת היטב ושובת לב וברמת גימור ללא פשרות, ופריטים נלווים שגם הם איכותיים להפליא.

עוד כדאי לציין כי לכל פריט ולכל רהיט ניתנת תשומת לב מלאה, כולל צביעה בעבודת יד מוקפדת, כך שחדר השינה של הילד שלכם יהיה ייחודי באמת ולמעשה אפילו סוג של יצירת אמנות. גם בחירת החומרים מתבצעת מתוך מחשבה על צרכי הילד: הרהיטים מבוססים על עץ בוק גושני בשילוב לוחות לביד והצבעים אינם מכילים חומרים מזיקים ובפרט לא עופרת.

חדרי שינה לילדים מעוצבים ע"י חגית סער עם המון אהבה וסבלנות, כפי שמן הראוי להתייחס לחדרי הילדים ובעצם גם לילדים עצמם, ותוך שיח מתמיד עם ההורים וגם הילד, בהתאם לגילו.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן