חדרי שינה לילדים מעץ מלא

חדרי שינה מעוצבים לילדות
יוני 28, 2017
חדרי שינה לתינוקות יוקרתיים
יוני 28, 2017

עץ מלא – שנקרא לעתים גם עץ גושני (מהמילה "גוש") – הוא חומר הגלם הטוב ביותר עבור חדרי ילדים. היתרונות הבולטים שלו הם המראה המרשים שאי אפשר לטעות בו, העמידות הגבוהה מאוד שלו, העובדה שהוא בטוח לשימוש ולא עלול להזיק לילדים שכידוע הרגישות שלהם לחומרים כימיים (שנמצאים במוצרי עץ מעובד) גבוהה, והאנרגיות החיוביות שהוא מפזר סביבו בכל מרחב שבו הוא נוכח דרך פריט ריהוט כזה או אחר – אנרגיות של חיבור אמיתי לסביבה, רוך וחוסן גם יחד, הרמוניה, נועם, יציבות ועוצמה.

בהתאם מעצבי רהיטים מובילים, ובהם כמובן חגית סער, מקפידים להשתמש בעץ מלא כחומר הגלם ליצירת חדרי שינה לילדים. עבודתה של חגית מתאפיינת באופן כללי בשימוש בחומרים טבעיים וידידותיים לסביבה, וכך הצבעים שאיתם היא צובעת את פריטי הריהוט השונים הינם נטולי עופרת ולא כוללים חומרים מזיקים מכל סוג שהוא.

על-מנת למצות את הפוטנציאל הרב של העץ המלא, מקדישה סער תשומת לב רבה לעיצוב של רהיט וכל פריט, גם בפני עצמו וגם כחלק מהמכלול שמהווה חדר הילדים. העיצוב של כל חדר ילדים מושפע הן מהרצונות של הילדים עצמם (בהתאם לגילם), הן מההעדפות של ההורים והן מהיצירתיות שמפעמת בחגית. גם הניסיון העשיר שלה בתכנון חדרי שינה לילדים מעץ מלא בא לידי ביטוי, וכמוהו גם השאיפה שלה שכל חדר יאפשר לילד למצות את פוטנציאל הצמיחה הרגשית והקוגניטיבית שלו.

ההשקעה הרבה בדרך לחדר הילדים המושלם, מהבחינה הפונקציונלית כמו גם בהיבט האסתטי, ועבור הילד/ה הספציפית/ת לא מסתיימת בשלב התכנון, אלא מאפיינת גם את הייצור, שמתבצע בבית מלאכה פרטי. חומרי הגלם כאמור טבעיים ומובחרים, ובנוסף ישנה בקרת איכות מחמירה על כל חדר שינה מעץ מלא שמיוצר בבית המלאכה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן