חדרי שינה לנערות בצבע לבן

חדר נערים מפואר
חנויות ריהוט לתינוקות
אוקטובר 29, 2018
חדרי בנים מעוצבים
פריטים משלימים לחדרי ילדים
אוקטובר 29, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים

חדרי תינוקות יוקרתיים

בכל בית יש חללים וחדרים שונים. יש פומביים דוגמת המטבח, הסלון, השירותים המשותפים וכדומה, ויש פרטיים כמו חדרי בני המשפחה. חדרי נערות הם אומנם חדרים פרטיים שמשמשים אך ורק אותן אבל מקובל להזמין אליהם חברות לאירוח ואף לשינה משותפת. הם אמורים להיות מעוצבים באופן שתורגש בו אווירה אינטימית וחמה אבל גם אמורים להיות פרקטיים. אחד הצבעים האהובים והמקובלים בעולם העיצוב בכלל הוא הצבע הלבן. הוא בהיר, משום כך, נותן תחושת מרחב והדבר חשוב מאוד בחללים קטנים. אור השמש הנכנס לחדר מציף אותו ואינו נבלע. ומעל לכל, ניתן להוסיף אלמנטים ופריטים צבעוניים כמעט ללא הגבלת צבע כדי להעשיר את המראה שלו.

חדרי ילדים יקרים

חדרי שינה לנערות בצבע לבן יכולים לכלול את מרבית הרהיטים דוגמת: מיטות ילדים מעוצבות, מיטת נוער, ארונות, טואלטים, שידות, מסגרות למראות ועוד. יחד עם זאת קל מאוד לשבור את המראה הלבן החגיגי, אם גם הרשמי,  באלמנטים שונים. ידיות למגירות ולדלתות ארונות, רגלי ארונות למיטות ולריהוט אחר, תומכי מדף שכולם צבעוניים כמו גם אלמנטים נוספים יעשו היטב את העבודה ויקנו לחדר צבעוניות חסרה. פריטים אחרים כמו שטיחים, וילונות, כיסויי מיטה ואחרים ישברו את המראה הלבן הנקי אבל לא יאפילו על הרושם הכללי שאמור להיות משודר.

הורים לנערות מתבגרות אשר רוצים לקבל עבורן חדר מעוצב להפליא יכולים לפנות למעצבת המתמחה בנישה זאת. עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לנערות הוא אומנות וחגית סער מתמחה בה. היא תלמד על הבית, על הנערה, על צרכיה וטעמה ותתחשב בכל אלו ובאלמנטים אחרים נדרשים בבואה לעצב את החדר. היא תיקח בחשבון כל שנדרש כולל מקומות לאחסון בגדים, נעליים, אקססוריז, כלי איפור, צעצועים ומשחקים ופריטים שנוספים הנדרשים לנערות בגיל זה. ייצור חדר השינה ייעשה בסטנדארטים גבוהים תוך כדי הקפדה על חומרי גלם מעולים, גימור מושלם וכדומה.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן