חדרי שינה לתינוקות יוקרתיים

חדרי שינה לילדים מעץ מלא
יוני 28, 2017
עיצוב חדר שינה לבנים
יוני 28, 2017

כשלמשפחה מצטרף תינוק, בין אם זהו הילד הראשון ובין אם יש כבר ילדים, אנחנו תמיד מתייחסים אליו כאל אוצר, ובצדק. טבעי גם הרצון להעניק לו חדר איכותי ומושקע, כזה שיהווה עבורו מקום בטוח שעוטף אותו באנרגיות הנכונות של רכות ויופי ויציבות – חגית סער תשמח ליצור במיוחד עבורכם ועבור הבייבי שלכם חדר שינה יוקרתי בהתאמה אישית לצרכים ולרצונות שלכם.

הדרך אל חדרי שינה לתינוקות יוקרתיים מתחילה בהתבוננות בסביבה שבה צפוי לגדול הרך הנולד ובהקשבה להורים הנרגשים. לאחר מכן נכנסת לתמונה תפישת העולם של סער, שדוגלת בעיצוב הוליסטי שמתייחס הן לצרכים הפונקציונליים והן להיבטים האסתטיים ומוצא את האיזון האופטימלי ביניהם. אל תפישת העולם והשפה העיצובית הייחודית של סער מצטרף הניסיון העשיר, תוצר של למעלה מעשרים שנות עיצוב, תכנון וייצור חדרי תינוקות וילדים (ואגב, הכל התחיל כשחגית חיפשה חדר תינוקות לבנה הבכור, וגילתה מבחר דל ובעיקר משוכפל ולא ייחודי) – והתוצאה: חדר תינוקות מעוצב להפליא במיוחד עבורכם, בהתאם למי שאתם ובהרמוניה עם שאר מרחבי הבית.

סער אחראית גם על ייצור אותם חדרי שינה לתינוקות יוקרתיים שהיא מתכננת ומעצבת. הוצאת התוכניות לפועל מתבצעת בבית מלאכה פרטי, שאמון על תהליכי ייצור מדויקים ובקרת איכות מחמירה. כל חומרי הגלם בהם נעשה שימוש ידידותיים לסביבה ולנפשות הרכות: עץ גושני מלא בשילוב לוחות לביד איכותיים וצבעים נטולי עופרת וללא חומרים מזיקים אחרים. כמו כן מקפידה סער להשתמש בפתרונות פרזול מתקדמים שעומדים גם בעומסים המאפיינים חדר תינוקות.

גם התינוק שלכם יכול לזכות בחדר שינה יוקרתי שמבוסס על טביעת עין ואצבע ייחודיות, עדינות וחדשנות, חדר שינה שיהווה גם עבורכם מקור לנחת, עוד מקור נחת בזכות התינוק – מוזמנים להתרשם מהיצירה של חגית סער וליהנות ממנה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן