חדרי שינה מעוצבים לילדות

חדרי שינה לילדים ונוער
יוני 28, 2017
חדרי שינה לילדים מעץ מלא
יוני 28, 2017

הילדות שלנו הן נסיכות, ונסיכות צריכות לחיות בארמון – או לפחות חדר מעוצב בהתאם להעדפות שלהן ולמי שהן.

בסטודיו שלה ברמת השרון, שמהווה גם הוא סוג של ממלכה קסומה, מעצבת חגית סער חדרי שינה מעוצבים לילדות בכל גיל, ובבית המלאכה הפרטי הופכים השרטוטים והתכניות לרהיטים יפהפיים ואיכותיים מאוד.

לסער ניסיון של יותר מ-20 שנה בעיצוב חדרי שינה לילדות כמו גם עוד רהיטים ופריטים נלווים. לצד הניסיון באים לידי ביטוי בכל פרויקט גם התשוקה לעיצוב ולהפיכת החיים ליפים יותר, הקשב המלא לצרכי הילדה (וכמובן גם הוריה) והמחויבות לכך שכל חדר שינה יישא חותם ייחודי ולא יהיה שכפול של חדרי ילדים אחרים אלא מקורי ומותאם אישית לילדה שעומדת לחיות בו.

גם שלב הייצור של חדרי השינה המעוצבים לילדות מבוסס על האיכויות הנ"ל, וכן על הקפדה מוחלטת לרמת גימור לא פחות ממושלמת. בבית המלאכה הפרטי השוכן באזור השרון נעשה שימוש בחומרי גלם טבעיים ובהתאם בריאים, ובפרט בעץ מלא בשילוב לוחות לביד. צביעת פריטי הריהוט השונים נעשית בעבודת יד מוקפדת וסבלנית, בעזרת צבעים על בסיס מים המתאפיינים בידידותיות לסביבה ולילדות (ללא עופרת וללא מרכיבים מזיקים). בנוסף ניתנת תשומת לב גם לפן הטכני של חדר השינה המעוצב, ובהתאם בחרה חגית לעבוד עם פתרונות הפרזול החדשניים והיעילים של "בלום", שמבטיחים טריקה שקטה ועמידה בעומסים הצפויים למגירות, לשידות ולארונות בחדר הילדה.

עוד כדאי לדעת שהתהליך של יצירת חדרי שינה מעוצבים לילדות נפתח בהתבוננות מעמיקה של חגית בסביבה שבה גדלה הילדה, בהבנה יסודית של החלומות שלה כמו גם הצרכים הפונקציונליים של הבית, נמשך בייצור הכאמור קפדני (ואשר כולל גם בקרת איכות מחמירה), ומושלם עם התקנה מקצועית לשביעות רצונכם המלאה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן