חנויות ריהוט לתינוקות

מיטות ילדים קטנים
מיטות ילדים מעוצבות
אוקטובר 29, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים
חדרי שינה לנערות בצבע לבן
אוקטובר 29, 2018
חדר נערים מפואר

חדר נערים מפואר

הולדת תינוק חדש במשפחה  גורמת לשינויים בדפוסי החשיבה וההתנהגות אצל הורים בראשית דרכם. יחד עם זאת, כל תינוק חדש שנוסף במשפחה זוכה להתייחסות ספציפית ומיוחדת. הורים חדשים וותיקים משקיעים רבות בעיצוב חדרי התינוקות ודואגים שיהיו נעימים, מזמינים, אינטימיים ופרקטיים. העיצוב של כל חדר כזה לוקח בחשבון, מטבע הדברים, את הריהוט שיש להכניס לתוכו: מיטה, שידת החתלה, ארון ועוד. רבים מוסיפים גם שרפרפים להורים, או כסאות נאים שעליהם ניתן לשבת בעת הקראת סיפור לפני השינה, לצורך הנקה ועוד.

מיטות לבנות מעוצבות

חנויות ריהוט לתינוקות מציעות רהיטים אלו ומוצרים משלימים אחרים הקשורים בעולמו של התינוק הרך. אלא שהורים רבים היו רוצים להעניק לתינוק שלהם יותר, ומשום כך, פונים למעצבת חדרי תינוקות אשר מתמחה בעיצוב מוקפד ויצירתי. לאחר שהיא תלמד על ההורים, טעמם וצרכיהם היא תעצב עבור התינוק שלהם את החדר הנעים והאינטימי המתאים ביותר. כמובן, שמדובר בתהליך שבו נערכות סקיצות ראשוניות המוצגות להם כולל הסברים על הרעיונות. העיצוב לוקח בחשבון אלמנטים כמו: גודל החדר, צורתו, כמות החלונות שיש בו ועוד. הרהיטים בחדר כמו מיטות ילדים מעוצבות ומיטה לתינוק יהיו מתאימים אחד לשני וייצרו תחושה של קו אחיד.

עיצוב חדרי ילדים ונוער ותינוקות דורש תכנון לפרטי פרטים ודאגה לנוחות הילדים וההורים. לאחר סיום התכנון יתחיל הייצור אשר נעשה בבתי מלאכה מאובזרים במיטב הטכנולוגיות המודרניות. חומרי הגלם יהיו עשויים מעצים יקרי ערך שהינם בעלי תכונות מתאימות ליצירת ריהוט מודרני, חזק ונאה לעין. הצבעים השולטים בחדרי תינוקות הם בהירים וכמובן, תהיה אבחנה בבחירתם בין תינוקות ממין נקבה למין זכר. תינוק בראשית ימיו ישן שעות רבות והמיטה תהיה מותאמת לצרכים אלו. שידת ההחתלה תהיה פרקטית ותהיינה בה  מגירות רבות לאחסון מוצרים. רהיטים הינם בעלי נוכחות רבה ותופסים שטח גדול, ובמקרים רבים, אליהם מתאימים את יתר הפריטים שבחדר כולל חפצי הנוי. המטרה היא ליצור הרמוניה מיוחדת בחדר שתנעים את השהייה בו.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן