מיטה לחדר ילדים

חדר תינוקות מהודר
חדרי תינוקות מיוחדים
נובמבר 19, 2018
חדר נערות מפואר
מיטות תינוק מיוחדות
נובמבר 19, 2018
מיטות מיוחדות לבנים

מיטות מיוחדות לבנים

המיטה בחדר הילדים תופסת נפח  ויש צורך לתכנן את מיקומה בהתאמה למידות החדר וצורתו. כאשר מעצבים את החדר יודעים מראש היכן היא תהיה מוצבת ועל פי זה קובעים גם את נקודות החשמל, את גוף התאורה הצמוד ועוד. מיטה לחדר ילדים חייבת לעמוד במספר קריטריונים. היא חייבת להיות מסיבית, בטוחה לשימוש, מרווחת, בעלת מזרון טוב ועוד. אלו הם כללי ברזל אבל אלמנט חשוב לא פחות הינו צורתה ועיצובה. מעצבת מיטות לחדרי ילדים מתמחה בעיצוב ויצירת מיטות העונות על כל הפונקציות הללו, ואחרות נוספות.

עיצוב חדר נוער בנים

עיצוב על פי הזמנה נעשה ברמה גבוהה ביותר, ובין היתר, משתמשים בעץ מלא בעל צפיפות חומר רבה. עץ כזה הינו עמיד ביותר והבלאי בו יהיה מועט לאורך השנים. מבחינים בסוגי עץ שונים וביניהם אורן, אלון, מהגוני, טיק בורמזי ועוד. מבין כל אלו האורן נחשב לפופולארי והזול, ואילו, הטיק הבורמזי ליוקרתי ביותר. מיטת חדרי ילדים תותאם לגיל ולמין הילד אבל תתחשב גם בצרכיהם, בטעמם וטעם ההורים ובאלמנטים חשובים אחרים. צבע המיטה, למשל, יכול להיות שונה ומותאם למין זכר או נקבה. לדוגמה במיטות לנערות נעצב מיטה שתתאים לחדר של ילדה שהיא כבר בוגרת.

ניתן למצוא מיטות עם רגליים גבוהות או נמוכות, עם מעקות בטיחות נשלפות, עם ארגזי מצעים ובלעדיהם, חלקן נפתחות ועוד. על כל מיטה יש להניח כלי מיטה וניתן לבחור בסדינים, בציפות, בכריות ובכיסויי מיטה מגוונים שונים אשר יעשירו את החדר ויוסיפו לו חן, צבעוניות, חיות וחיוניות. למעצבת מיטות וריהוט אחר יש קו עיצוב מיוחד אשר יורגש בכל החדר. כך היא תיצור חדר מעוצב עם הרמוניה נפלאה  שיהיה נעים לישון ולשהות בו. אם למיטה יהיו קווים ישרים ועיטורים מסוימים מסוגננים הרי שגם השולחן והארונות יעוצבו בצורה דומה. כל הריהוט יהיה עשוי מאותו חומר וכך תובטח הרמוניה נפלאה. גם בחדרי תינוקות נדרשת מיטה שתתאים לתינוק, תוכלו להיעזר בחגית סער לעיצוב המיטה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן