מיטות ילדים מעץ מלא

מיטות ילדים מתצוגה
יוני 28, 2017
מיטת נסיכות
יוני 28, 2017

המיטות של הילדים שלנו צריכות להיות יציבות, עמידות, יפות ובטוחות לחלוטין, כלומר ללא חומרים שעלולים לפגוע באיכות השינה של המלאכים הקטנים ובאופן כללי להזיק לבריאותם. עץ בוק גושני, שידוע גם בשם "עץ מלא", עונה על כל הדרישות הנ"ל, כך שהוא מהווה את הבחירה האידיאלית למיטות ילדים. בקניית מיטות לילדים, או מיטות נוער, תמיד מומלץ לבדוק שהמיטה וגודלה מתאימים למבנה של הילד כך שהוא יוכל להינות משינה רצופה.

יציבות – עץ מלא מתאפיין בצפיפות סיבים גבוהה, ואם תהליך הייצור שלו מנוהל היטב ומפוקח באמצעות תהליך בקרת איכות מחמיר, התוצאה תהיה מיטת ילדים יציבה להפליא כך שגם הילדים האנרגטיים ביותר לא יוכלו לערער אותה.

עמידות – עץ מלא מטבעו חסין בפני פגעים ונזקים מכל הסוגים, כך שהמיטה תשרת את הילד שלכם לאורך שנים רבות.

בריאות – בעץ גושני אין כימיקלים שכידוע עלולים להזיק לגוף הרך ובפרט אם הוא נחשף אליהם במשך שעות רבות מדי לילה. כשמתווספת לכך צביעה ידנית עדינה באמצעות צבעים על בסיס מים וללא עופרת או חומרים מזיקים אחרים, התוצאה בטוחה לחלוטין, הילדים ישנים בשלווה וההורים יכולים להיות רגועים.

יופי – עץ מלא מתאפיין בשילוב של חוסן טבעי ורכות, ובנוסף נוסך סביבו אנרגיות של נועם והרמוניה. מיטות הילדים שמעצבת ומייצרת חגית סער כוללות כאמור גם צביעה מוקפדת בעבודת יד, ובהתאם האסתטיקה שלהן ייחודית ומרהיבת עין.

עוד כדאי להדגיש כי העיצובים של סער מותאמים אישית לילדים שעבורם מיועדות המיטות, למרכיבים האחרים בחדר ולשפה העיצובית של הבית באופן כללי. בנוסף לקשב המלא לרצונות של הילדים ולדגשים של ההורים, מסתמכת סער בכל עיצוב של מיטות ילדים מעץ מלא על הניסיון רחב ההיקף שלה, תוצר של למעלה מ-20 שנה בתחום, על היצירתיות שמאפיינת אותה ועל התעדכנות מתמדת בכל הנוגע לתכנון חדרי ילדים, הן בהיבט האסתטי והן בפן הפונקציונלי.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן