מיטות ילדים מתצוגה

רהיטים לחדרי נוער
יוני 28, 2017
מיטות ילדים מעץ מלא
יוני 28, 2017

מיטות ילדים מתצוגה הן דרך לחסוך כסף כשמגיע הזמן לצייד את חדר הילדים במיטה חדשה – בין אם בגלל שזו הקיימת כבר לא מתאימה לשלב ההתפתחותי של הילד ובין אם בגלל שהיא התבלתה. בכל מקרה על אף הרצון המובן לצמצם את עלות הרכישה של מיטה לילד, אם בחרתם לקנות מיטת ילדים מתצוגה חשוב לעשות זאת באופן מושכל ובזהירות, שהרי כולנו מודעים לכך שלפעמים מחיר נמוך מתגלה כעסקה שעולה לנו ביוקר.

חשוב לזכור שאמנם מיטות ילדים מתצוגה הן לא כאלה שנעשה בהן שימוש אינטנסיבי, כלומר אף ילד לא ישן עליהן ברציפות במשך מספר שנים מדי לילה, אולם הן כן סובלות מבלאי מסוים אחרי שהיוו חלק מתצוגה לאורך פרק זמן מסוים וסביר להניח שהיו גם ילדים שניסו אותן כדי להרגיש את התחושה.

על-מנת שהבחירה במיטה מתצוגה תהיה אכן משתלמת, חשוב לוודא שהמחיר שלה מגלם הנחה ניכרת ביחס למחירה של מיטה חדשה. עוד כדאי לקחת בחשבון שמיטת ילדים איכותית תשרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות, ובהתאם אם פורסים את החיסכון על פני תקופה ארוכה יחסית החיסכון עשוי להיראות פחות משמעותי.

בכל מקרה, גם אם מחפשים מיטת ילדים מתצוגה, רצוי במקביל לבחון גם את האופציה של מיטת ילדים מקורית שמעוצבת בדיוק לפי החלומות והצרכים של הילד שלכם, בהתאם למוטיבים אחרים בחדר ובסביבה, על סמך תפישה הוליסטית שמשלבת בין אסתטיקה מוקפדת לפונקציונליות ברמה גבוהה – מיטת ילדים שמעצבת ומייצרת חגית סער.

מיטות הילדים של סער מיוצרות מעץ גושני שמבטיח גם בריאות (שכן הוא אינו מכיל חומרים כימיים), גם חזות מרשימה וגם עמידות לטווח ארוך במיוחד, ונצבעות בעבודת יד מדויקת שתורמת גם היא כמובן ליופיין, עם צבעים על בסיס מים וללא עופרת או חומרים בעייתיים כך שנשמרת הבטיחות המלאה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן