מיטות לבנות מעוצבות

מיטת נסיכות
יוני 28, 2017
מיטות מעוצבות לבנים
יוני 28, 2017

המיטות של הבנות שלנו הן מרכיב בעל חשיבות רבה בעולמן: זהו המקום שבו הן ישנות, והרי כולנו יודעים עד כמה חשובה שינה איכותית ונעימה במקום שמרגיש בטוח, מחבק ומפנק. בנוסף בנות רבות אוהבות להפוך את המיטה שלהן גם לזירת משחקים מהנה – עם חברות, עם בובות, עם אביזרים וצעצועים שונים וכמובן עם המון דמיון.

מיטות לבנות מעוצבות על-ידי חגית סער הן המתנה הטובה ביותר שאפשר להעניק לנסיכות הקטנות. כל מיטה מעוצבת בהתאמה אישית לילדה, על סמך רצונותיה האמיתיים, הצבעים האהובים עליה והאופי שלה, כשגם שיקולי ההורים נלקחים בחשבון, והתוצאה מקורית, ייחודית ובעיקר מספקת נחת אינסופית.

במסגרת תהליך העיצוב של מיטות לבנות מביאה סער לידי ביטוי תשוקה עזה לכל מה שיפה ופרקטי גם יחד, התבוננות רחבה במציאות חייה של הילדה ובסביבה שבה היא חיה כך שהמיטה תשתלב בהם באופן אופטימלי, גמישות מחשבתית, ידע עצום שהוא תוצר של למעלה מ-20 שנות עיסוק בתחום ובעיקר את היצירתיות שמפעמת בה ומחויבות מלאה ליצירת מיטה לא פחות ממושלמת.

המחויבות המלאה לרמה הגבוהה של המיטות לבנות מאפיינת גם את שלב הייצור, שמתבצע בבית מלאכה פרטי תחת תהליכי בקרת איכות מחמירים. חומר הגלם העיקרי למיטות המעוצבות הוא עץ מלא (בוק גושני) בשילוב לוחות לביד, כך שהמיטה זוכה למראה ענוג ובעל נוכחות בולטת גם יחד, ולא פחות חשוב, היא מבטיחה לשמור על בריאותה של הילדה בזכות חומר הגלם הטבעי והידידותי לסביבה. גם הצבעים בהם נצבעות מיטות לבנות מעוצבות הם ידידותיים לסביבה וללא עופרת או חומרים מזיקים כלשהם, והצביעה עצמה מתבצעת בעבודת יד קפדנית ומדויקת להפליא כך שמתקבלים הגוונים הרצויים והשילובים הנכונים.

מאפיינים נוספים של השפה העיצובית של סער הם קווים נקיים שבהם מתמזגים מוטיבים רומנטיים ולעתים גם מעולמות הפנטזיה וכן חותם אישי שאי אפשר לטעות בו, כך שהתוצאה משדרת יוקרה, הרמוניה וחינניות – כל מה שצריך למיטה מושלמת לבנות.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן