מיטות מעוצבות לחדרי ילדים

מיטות מעוצבות לנערות
אוגוסט 13, 2017
חדרי ילדים ונוער יוקרתיים
אוגוסט 13, 2017

הלב של כל חדר ילדים הוא המיטה, ובהתאם כשהיא מעוצבת היטב החדר כולו שובה לב. חגית סער מעצבת ומייצרת מיטות בהתאמה אישית לכל ילד וילדה, ומעניקה לנסיכים ולנסיכות שלנו מקום מושלם הן לשינה והן להנאות אחרות.

על-מנת להבטיח מיטה שמותאמת בדיוק לרצונות של הילד או הילדה כמו גם לאישיות שלהם, נדרשים קשב מלא לילדים שהמיטות מיועדות עבורם, התבוננות קפדנית בסביבה כך שהמיטה תיצור איתה הרמוניה נעימה לעין, תשומת לב גם לפן הפונקציונלי ולהעדפות ההורים, שפה אסתטית עשירה, יצירתיות רבה וניסיון מגוון בעיצוב ותכנון מיטות לחדרי ילדים. סער ניחנת בכל הנ"ל, ובנוסף מביאה איתה היכרות מעמיקה הן עם אלמנטים קלאסיים והן עם מוטיבים טרנדיים, כך שהתוצאה תהיה ייחודית להפליא ומרהיבה במיוחד.

סער לא רק מעצבת מיטות ילדים אלא גם מייצרת אותן, בבית המלאכה הפרטי שלה. חומרי הגלם עבור אותן מיטות מעוצבות לחדרי ילדים הם עץ מלא (בוק גושני) בשילוב לביד וצבעים על בסיס מים וללא עופרת, וזאת על-מנת להבטיח גם יופי קסום, גם אנרגיות נכונות, גם עמידות גבוהה וגם ידידותיות לסביבה ולילדים גם יחד. הצביעה נעשית בעבודת יד עדינה ומדויקת, ותהליך הייצור כולו נשען על בקרת איכות מחמירה וללא פשרות, כך שההוצאה לפועל של רעיונותיה של סער מתבצעת באופן מושלם.

את העיצוב, התכנון והייצור יוצאי הדופן באיכותם הגבוהה מובילה תפישת העולם של סער, לפיה נדרשת חתירה במקביל הן אל האסתטיקה המושלמת והן אל הפונקציונליות הגבוהה, כל זאת מתוך התבוננות בעולם מבעד לעיני הילד או הילדה שהמיטה נועדה עבורם. בדרך זו הופך חדר הילדים למרחב שהוא בסיס להתפתחות אופטימלית של הילד/ה מכל הבחינות, קוגניטיבית, פיזית ורגשית, ובנוסף מעניק נחת רבה לכל המשפחה.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן