מיטות מעוצבות לילדים

עיצוב חדרי תינוקות לבנות
אוגוסט 13, 2017
מיטות מעוצבות לנערות
אוגוסט 13, 2017

כולנו מודעים הן לחשיבותה של שנת לילה ערבה והן לתרומתה הרבה של האסתטיקה לחיינו, גם בגיל צעיר. מיטות מעוצבות לילדים משדרגות את יופיו של כל חדר ובנוסף מהוות בסיס מוצלח לשינה חלומית במיוחד.

חגית סער מעצבת מיטות ילדים בהתאמה אישית – הילד שלכם לא זהה לילדים אחרים, ועל כן אין שום סיבה שהוא יבלה שעות רבות במיטה שנראית כמו אינספור מיטות אחרות. בהתאם העיצוב של מיטות הילדים של סער מבוסס קודם כל על קשב לרצונותיו של הילד ותפישת העולם שלו כמו גם לצרכים ולהעדפות של ההורים. השכבה הבאה בעיצוב מיטות לילדים היא בחינה מדוקדקת של החדר שבו תשכון המיטה, הבית כולו ובאופן כללי הסביבה הפיזית.

בשלב הבא מביאה סער לידי ביטוי בעיצוב המיטה גם את הניסיון העשיר שלה, תוצר של יותר מ-20 שנה בתחום חדרי הילדים והנוער, ואת השפה האסתטית הייחודית שלה, שמתעדכנת ללא הרף בהתאם למגמות הרווחות בעולם העיצוב, ובה בעת שומרת על עמוד שדרה ומשלבת את המודרני עם הקלאסי.

על-מנת שכל אותן מיטות מעוצבות לילדים יהיו אכן מושלמות, סער לא מסתפקת בעיצוב אלא גם מייצרת כל מיטה ומיטה, בבית מלאכה פרטי שמתנהל על-פי סטנדרטים גבוהים במיוחד ומקפיד על בקרת איכות מחמירה – כך שכל מיטה ומיטה, שכאמור זוכה לעיצוב מותאם אישית עבורכם, תזכה גם לתהליך ייצור איכותי.

חומרי הגלם בהם נעשה שימוש בבית המלאכה הינם עץ בוק גושני (עץ מלא) בשילוב לוחות לביד איכותיים, וצבעים ללא עופרת וללא חומרים מזיקים אחרים. התוצאה: אל העיצוב שובה הלב של המיטה של הילד שלכם מצטרפות איכויות יקרות ערך אחרות ובפרט עמידות מקסימלית וכן ידידותיות לילד ולסביבה.

גם לילד שלכם מגיעה מיטה מעוצבת שמותאמת בדיוק למי שהוא, ולמי שהוא רוצה להיות – מיטה איכותית לטווח ארוך שכולה נחת וסיפוק.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן