מיטות מעוצבות לנערות

מיטות מעוצבות לילדים
אוגוסט 13, 2017
מיטות מעוצבות לחדרי ילדים
אוגוסט 13, 2017

עיצוב מיטות לנערות הוא אתגר מורכב: זהו גיל שהשינויים בו תכופים ומשמעותיים, הן מבחינת הצרכים הפונקציונליים של הנערה והן מבחינת הטעם האסתטי, בנוסף התגבשה כבר אישיות של ממש שמבקשת לבוא לידי ביטוי במרכיבים השונים של החדר ובפרט המיטה, ומצד שני להורים יש גם כן העדפות ודעות.

הדרך הטובה ביותר להבטיח מיטה מעוצבת היטב ושובת לב שגם תענה על כל הדרישות הפונקציונליות היא לפנות לאשת מקצוע מנוסה בתחום, כזו שאמונה על עיצוב מיטות, וגם חדרי נוער באופן כללי, בהתאמה אישית לכל נערה. חגית סער חיה את תחום העיצוב מזה למעלה מעשרים שנים, ומתמחה בעיצוב, תכנון וייצור מיטות וחדרים לנערים ונערות כולל מיטת נסיכות, ותשמח להעמיד גם לרשותכם את הניסיון העשיר שצברה, את השפה האסתטית הייחודית שלה, את תפישת העולם העיצובית ואת הידע הרב שהוא תוצר של למידה בלתי פוסקת.

בבואה לעצב מיטות לנערות מביאה איתה סער לא רק ידע, ניסיון ושפה אסתטית מגובשת אלא גם, ואולי בעיקר, קשב מלא – הן לרצונותיה של הנערה שהמיטה מיועדת לה והן לדגשים שמציגים ההורים. בנוסף מוקדשת תשומת לב להתבוננות בחדר, וזאת על-מנת שהמיטה לא תהיה "רק" מרהיבת עין בפני עצמה אלא גם תיצור הרמוניה מוצלחת עם שאר הפריטים בחדר, ולבחינה מעמיקה של הבית כולו ושל הסביבה, וזאת לטובת לקיחת אלמנטים מתאימים ומחמיאים לעיצוב של המיטה.

לאחר התכנון והעיצוב של המיטה, מגיע באופן טבעי שלב הייצור אשר מתבצע בבית המלאכה הפרטי של חגית סער. כמו העיצוב, גם הייצור מתנהל תוך מתן תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, כולל צביעה בעבודת יד (עם צבעים ידידותיים לסביבה, ועל כן לנערה שתישן במיטה). עוד כדאי לדעת כי מיטות מעוצבות לנערות של חגית סער הן על בסיס עץ בוק מלא בשילוב לוחות לביד איכותיים, כך שבנוסף ליופי ולהתאמה המלאה לנערה, הן גם עמידות מאוד.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן