חדרי ילדים מפוארים
מיטות מיוחדות לילדים
אוגוסט 28, 2018
מיטות לבנות מעוצבות
עיצוב חדר ילדים קטן מאוד
אוגוסט 28, 2018

מיטות מעץ מלא

בחירת מיטה היא לא דבר של מה בכך. המיטה היא המקום בו אנו מבלים חלק נכבד מחיינו, ועליה להיות מקום נעים, מוגן ובטוח. כשמדובר במיטה לחדר ילדים, הבחירה חשובה עוד יותר. מיטת הילדות שלנו היא המקום בו אנו צומחים וגדלים, חולמים, נחים, והכי חשוב- מרגישים בטוחים.

כאשר אנו בוחרים מיטה, יש לשים לב בראש ובראשונה לחומרי הגלם. אם חומרי הגלם יהיו איכותיים ועמידים, המיטה הנעימה בה בחרנו תשרת אותנו עוד שנים רבות. מיטות שעשויות ממתכות כאלה ואחרות, או מחומרים שאינם טבעיים, עלולות לחליד עם השנים. צבען החיצוני ידהה או יתקלף, והיופי שמשך אותנו לקנותן מלכתחילה, יהיה זיכרון רחוק. זו הסיבה שאת המיטות שלנו אנו מייצרים מעץ מלא בלבד. כל מיטה זוכה לתשומת לב רבה ולהשקעה, ומיוצרת מעץ בוק רב שכבתי. הטקסטורה החיצונית שנוצרת בשיטת עבודה זו, היא יפה ועשירה, כזו שמשרה אווירה חמימה ונעימה על החדר.

לעיצוב של מיטת הילדים תפקיד חשוב בהתפתחות הילד. עיצוב שמותאם לעולמו הפנימי, לתחומי העניין של הילד ולחלומות שלו, יתרום לתחושת הביטחון שחווה הילד בחדרו. עיצוב מוקפד ומדויק, לא בהכרח פוגע בפונקציונליות של הרהיט. כאשר אנו מעצבים את החדר, ובמיוחד את המיטה, נבחר בעיצובים שישרתו את הצרכים של הילד בצורה הטובה ביותר. בין אם מדובר באחסון של מצעים או משחקים, או בכל צורך אחר. בשימוש בעץ מלא, יחד עם תכנון עיצובי נכון של המיטה, ניצור את המיטה המושלמת לילדכם.

חדרי ילדים מעוצבים מעץ מלא הם השקעה לטווח ארוך, לשנים רבות קדימה. הבחירה במיטה מעץ מלא, מבטיחה שנים של שקט נפשי, בידיעה שחדר הילדים ישאר מוגן, נעים ויפה למראה, ולא יאכזב אותנו. לפחות עד שהילדים יגדלו.

 

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן