מיטות ילדים מעץ מלא
יוני 28, 2017
מיטות לבנות מעוצבות
יוני 28, 2017

אין כמעט ילדה שלא רוצה להרגיש כמו נסיכה ובהתאם להפוך את החדר שלה לארמון. הבסיס לחדר ילדות מלכותי הוא באופן טבעי מיטת נסיכות – וכשמדובר על מיטות לילדות של נסיכות שעיצבה וייצרה חגית סער, התוצאה מרהיבת עין ומרגשת במיוחד.

מיטות הנסיכות של חגית מתאפיינות בשילוב מדויק בין רכות לחוסן, כשמצד אחד הן מעודנות ומצד שני האסתטיקה שלהן היא תמיד בעלת נוכחות משמעותית בחלל החדר, כל חדר שהוא. בנוסף העיצוב של המיטה מותאם באופן אישי לנסיכה הפרטית שלכם, על סמך האהבות שלה והחלומות שלה, ובאופן טבעי גם ההעדפות של ההורים נלקחות בחשבון. כמו כן מקפידה חגית על יצירת הרמוניה מושלמת בין המיטה לבין שאר הפריטים בחדר של הילדה, וגם עם אלמנטים נוספים בסביבתה.

העיצוב כולו נועד לשמר את התמימות הילדותית ובה בעת לפזר גם אסתטיקה בוגרת יותר בחדר, ועוד חשוב לדעת על מיטות לילדות של נסיכות שהן מיוצרות על בסיס עץ גושני בשילוב לוחות לביד, שגם מבטיח את שלומה של הילדה וגם משרה סביבו אנרגיות מבורכות. הצביעה של כל מיטה היא בעבודת יד מוקפדת ומדויקת להפליא, בעזרת צבעים על בסיס מים וללא עופרת או חומרים מזיקים. גם בשלב הייצור, שמתבצע בבית מלאכה פרטי, באות לידי ביטוי המחויבות המלאה לרמת גימור גבוהה במיוחד ללא פשרות, בין השאר בזכות בקרת איכות מחמירה, והניסיון הרב בייצור מיטות לילדות.

התוצאה: סינרגיה בין תכנון – שהוא תוצר של יצירתיות רבה, גמישות מחשבתית, התבוננות יסודית בעולמה של הנסיכה שעתידה לקבל את המיטה והבנה כי חשוב לדאוג גם למילוי הצרכים הפונקציונליים וגם לשפה עיצובית מקורית – לבין ייצור כאמור מוקפד, סינרגיה שתבטיח שגם הנסיכה שלהם תרגיש שהיא ישנה במיטה מלכותית אמיתית.

כתיבת תגובה

פתיחת צ'אט
היי! תרצו ליצור קשר?
דילוג לתוכן